Albi Osadníci z Katanu Základní hra

Velmi oblíbený produkt Albi Osadníci z Katanu Základní hra od top značky Albi snadno můžete získat na našich stránkách nyní levně. Nabídka již od 1099 Kč
Cena: 1099 Kč

Toto je nová verze klasické hry Catan, ve které jsou nové tvary (plastické) figurek. Hra je jinak totožná s klasickou verzí.

Hra získala celou řadu ocenění, například Hra roku (1995 – Německo) a dokonce i Hra století (2000 Německo)

Představte si sami sebe ve věku objevů: vaše loď přistála po dlouhé a nebezpečné plavbě na pobřeží neobydleného ostrova. Je to ostrov Catan! Nejste ale jediným cestovatelem. Na pobřeží ostrova Katan přistáli i další neohrožení mořeplavci. Závod o nadvládu nad ostrovem právě začal!

Muži a ženy z vaší expedice už objevili první dvě vesnice. Naštěstí je ostrov velmi bohatý na přírodní zdroje. Budujete silnice a také další vesnice, které se později rozrostou v města.

Budete úspěšní v boji o to, kdo se stane vládcem Katanu? Klíčem k tomu je obchodování – některých surovin budete mít nadbytek, jiné vám budou chybět. Kamení za vlnu, obilí za dřevo. Obchodujete s tím co potřebujete, i s tím, co se právě nabízí.

Dobře si rozmyslete, jaký bude váš další krok, postavte svoje vesnice na těch pravých místech a obchodujte tak chytře jak jen dokážete. Možná si vytvoříte slušné šance na výhru, nezapomeňte ale, že vaši spoluhráči také nejsou žádní hlupáci.

Když se tím vším budete řídit, kdo ví – možná právě vy budete příštím vládcem ostrova Katan!

Další produkty od výrobce Albi


Top