Alpina Carat LX

Ve slevě výrobek Alpina Carat LX od značky Alpina snadno pořídíte u nás právě ve slevě. Akční ceny od 1999 Kč
Cena: 1999 Kč

Carat LX je nový přírůstek do rodiny Carat pro sezónu 2016/17. Tvrzené krytky uší garantují perfektní ochranu bez snížení propustnosti zvuku. Tato zářivá helma je „Made in Germany”, poskytuje veškerou ochranu, kterou děti potřebují. Run System Ergo Snow – Vyvinutá verze upínacího systému Run. Stahovací kolečko je svým tvarem a komponenty uzpůsobeno k velmi snandému ovládání. Lze jej snadno uchopit a velmi snadno s ním lze manipulovat.

Changeable Interior – Všichni kdo lyžují, se také potí, zvláště na hlavě. Proto mají helmy Alpina vyměnitelnou vnitřní vrstvu. Je snadno vyjmutelná, omyvatelná ve vlažné mýdlové vodě a poté, co uschne, může být bezprostředně vložena opět do helmy.

Neckwarmer – Helma s technologií neckwarmer přináší uživateli obrovský komfort v oblasti pod helmou na krku. Systém Run je umístěn do měkkého flísového materiálu, čímže je zajištěno teplo a velké pohodlí v oblasti krční páteře.

Inmold Tec – IN-MOLD technologie je název pro proces, kterým je vyráběna vnitřní ochranná část helmy. Speciální pěna je pod velkým tlakem a horkem aplikovaná na vrchní část helmy. Tato spolehlivá vazba vytváří extrémně pevnou strukturu s nízkou váhou. IN-MOLD technolo

Venting System – Vzduchové ventily, které jsou umístěny na správných místech, zabrání nahromadění tepla a zajistí příjemné ochlazení.

Další produkty z kategorie Snowboardové a lyžařské helmy

Další produkty od výrobce Alpina


Top