Alpina Challenge 2.0 QH

Tento akční výrobek Alpina Challenge 2.0 QH značky Alpina naleznete tady nyní skutečně výhodně! Právě lze objednat jen za 2199 Kč
Cena: 2199 Kč

Lyžařské brýle Challenge jsou ideální volbou pro menší obličej. Oranžové zbarvení čoček zdůrazňuje kontrasty a díky Quattroflex technologii – polarizační filtr, který zvyšuje kontrast, eliminuje oslnění vznikající při odrazu světla od sněhu, vody apod.ještě více. Doubleflex technologie chrání proti mrazu. Thermoblock technologie zase zvyšuje viditelnost v mlze až o 20%. Brýle je možné používat přes dioptrické brýle a vylepšený ventilační systém zajistí, aby se ani jedny brýle nezamlžovaly. Protiskluzný pásek upevněný pohyblivou sponou drží brýle přesně na svém místě. Fogstop – Speciální nátěr čoček proti jejich zamlžování.

Doublelens Thermoblock – Dvojitá skla pro lepší tepelný komfort.

Comfort Frame – Okraje skel jsou anatomicky tvarované, aby ideálně seděly Vašemu tvaru obličeje.

Airframe Venting System – Ventilační systém.

Hinge Band – Elastický pásek je uchycen pohyblivými háčky po stranách sjezdových brýlí. Brýle příjemně sedí, zejména při kombinaci s helmou.

Skid Grip – Pogumované části na elastickém pásku, které slouží jako protiskluzová ochrana při nošení brýlí v kombinaci s helmou.

Over the Glasses – Zvětšený prostor uvnitř brýlí umožní jejich nošení přes dioptrické brýle.

Další produkty z kategorie Lyžařské brýle

Další produkty od výrobce Alpina


Top