Alpine Pro GEROME žlutá

Oblíbený a kvalitní výrobek Alpine Pro GEROME žlutá od top značky Alpine Pro snadno můžete získat zrovna za výprodejovou cenu! Nyní za akční cenu 2799 Kč
Cena: 2799 Kč

Outdoorová obuv pro muže i ženy GEROME je vyrobena z přírodní usně. Zpevněná patní část a kvalitní podešev dokonale ochrání nohu i v náročném horském terénu. Materiál je díky membráně PTX nepromokavý a paropropustný. Funkční membrána zároveň zajišťuje odvod vlhkosti z boty ven a naopak nepropouští vlhkost zvenčí dovnitř. Antibakteriální stélka PEP zabraňuje vzniku zápachu a tvorbě bakterií. Nesmékavost a oděruodolnost obuvi zajišťuje podešev VIBRAM. Obuv GEROME využijete na procházkách v přírodě, na horských výšlapech, ale poslouží vám i při nošení ve městě.

• materiál membrána PTX
• mezipodešev EVA
• podešev pryž | Vibram
• podšívka textilie
• stélka antibakteriální
• svršek textilie | useň

Leather

Přírodní useň je vysoce přizpůsobivá, paropropustná a odolná proti oděru. Snadno se udržuje a má velmi dobré užitné vlastnosti. Přírodní useň je vysoce přizpůsobivá, paropropustná a odolná proti oděru. Snadno se udržuje a má velmi dobré užitné vlastnosti.

PEP

Stélka speciálně vyvinutá pro outdoorovou a sportovní obuv, s antibakteriální úpravou, která omezuje množení bakterií a nepříjemných pachů. Její tvar je přizpůsoben chodidlu a dobře odvádí vlhko. Stélka speciálně vyvinutá pro outdoorovou a sportovní obuv, s antibakteriální úpravou, která omezuje množení bakterií a nepříjemných pachů. Její tvar je přizpůsoben chodidlu a dobře odvádí vlhko.

PTX MEMBRANE (BOOTS)

PTX je moderní materiál s membránou používaný při výrobě outdoorové obuvi. Je charakteristický svou paropropustností, nepromokavostí a odolností proti větru. Tím zajišťuje tepelnou izolaci a pohodlí za každého počasí. PTX odvádí tělesnou vlhkost na povrch, čímž zabraňuje jejímu hromadění. Jeho vnější vrstva zároveň zabraňuje průniku vody, sněhu, větru a rychle schne. Materiál je velice lehký a pohodlný ve všech podmínkách. PTX je moderní materiál s membránou používaný při výrobě outdoorové obuvi. Je charakteristický svou paropropustností, nepromokavostí a odolností proti větru. Tím zajišťuje tepelnou izolaci a pohodlí za každého počasí. PTX odvádí tělesnou vlhkost na povrch, čímž zabraňuje jejímu hromadění. Jeho vnější vrstva zároveň zabraňuje průniku vody, sněhu, větru a rychle schne. Materiál je velice lehký a pohodlný ve všech podmínkách.

Vibram

Značková, nesmekavá a oděruodolná podešev s dlouhou životností vyráběná s použitím nejnovějších technologií a materiálů. Značková, nesmekavá a oděruodolná podešev s dlouhou životností vyráběná s použitím nejnovějších technologií a materiálů.

Další produkty z kategorie Dámské trekové boty

Další produkty od výrobce Alpine Pro


Top