Aqua Sphere Dámská závodní plavecká kombinéza ENERGIZE TRAINING SUIT

Tento zlevněný produkt Aqua Sphere Dámská závodní plavecká kombinéza ENERGIZE TRAINING SUIT značky Aqua Sphere snadno pořídíte nyní v akci. Právě teď jen za 2390 Kč
Cena: 2390 Kč

Tato kolekce byla navržena, aby chránila hlavní svaly, zvyšovala aktivní regeneraci a zlepšovala výkon. Strategická konstrukce se zaměřuje na specifické svalové skupiny, napomáhá správné poloze ve vodě a omezuje vibraci svalů. Použití komprese při plavání zajišťuje rychlou regeneraci při tréninku a zvýšení výkonu při závodě.Dynamix je kompresní textil speciálně navržen pro použití ve vodním prostředí. UPOZORŇUJEME – objednat o číslo větší než standardní nošenou velikost.

Hodnota komprese 15 mm Hg.
Vodoodpudivý.
Elastická vlákna.
Prodyšný.
Rychleschnoucí.
Odolný proti chloru.
Ochrana proti UV 50+.
Materiál Dynamix –  71% polyamid a 29% elastan.
Stříbrné švy viz obrázek zepředu a zezadu. Plavání je přirozená forma aktivní regenerace, protože zklidňuje a omezuje vznik zánětu svalové tkáně. Oblek Energize Compression Training Suit byl navržen aby chránil hlavní svalové skupiny a ještě tím zvyšoval tento proces aktivní regenerace.
Komfortní silikonové pásky na nohavicích omezují vyhrnutí.
 Ploché stehy snižují odpor a zvyšují účinnost plavání.
 Anatomický tvar zajišťuje perfektní padnutí a pohodlnost obleku.
Vyhovuje předpisům FINA pro závody v bazénu i open water.
Otevřená záda zlepšují pocit vody a poskytují volnost pohybu.

Jelikož se jedná o závodní plavky, doporučujeme jejich použití pouze na závody. Každodenní používání např. v bazénu zkracuje výrazně jejich životnost.

UPOZORŇUJEME – objednat o číslo větší než standardní nošenou velikost.

Upozorňujeme: Na výrobu se vztahuje zákonná záruka 2 roky, avšak životnost (tedy doba, po kterou má výrobek své původní vlastnosti) může být kratší. Doba životnosti se značně zkracuje nesprávným používáním, zejm. nesprávným oblékáním a svlékáním, špatně zvolenou velikostí (plavky začnou povolovat ve švu) nebo změnou materiálu díky působení chloru či UV záření. Po použití je nutné plavky opláchnout v čisté vodě a nechat volně uschnout (nesušit na slunci nebo topení).
 

Další produkty z kategorie Plavecký textil

Další produkty od výrobce Aqua Sphere


Top