Aqualung Taška ADVENTURER MESH BAG 83 L

Tento levný kus Aqualung Taška ADVENTURER MESH BAG 83 L pocházející od značky Aqualung jednoduše pořídíte nyní za výprodejovou cenu. V akci od 1490 Kč
Cena: 1490 Kč

Praktická potápěčská taška ve veselých barvách, kterou lze využít mnoha způsoby. Ať už k rozlišení velikostí soupravy v potápěčské skříňce, na cestě za účelem nechat si zavazadla v hotelu, nebo jen k udržení vybavení v čistotě.
Odolné:
Taška pro potápěčskou výbavu je vyrobena z odolného polyesteru a skládací síťoviny 1680D. Zipy jsou odolné vůči korozi a tahy na zip lze snadno uchopit.
Měkkou polyesterovou síťku lze sklopit až na velikost mikiny, pro snadné balení a cestování. Díky velkému objemu pojme taška jakoukoliv potápěčskou výbavu. Tělo ze síťoviny umožňuje snadno opláchnout celou tašku a nechat ji vyschnout na cestách. Odnímatelný polstrovaný ramenní popruh umožňuje lehké a komfortní přenášení.
Přizpůsobitelné:
Logo Aqua Lung je vytištěno na jednom konci a jedné boční straně. Zbývající konec a druhá strana jsou prázdné, abyste je mohli využít například na logo vaší firmy, potápěčské školy nebo potápěčské základny.
Charakteristiky:
zipy odolné proti korozi
Materiál: polyester 1680D + síťovina
Rozměry: 84 x 36cm (průměr)
Objem: 83 litrů
Váha: 0,6kg

Další produkty z kategorie Nezařazené

Další produkty od výrobce AQUALUNG


Top