Bennon RAPTOR S3 NM Low

Tento kvalitní kus Bennon RAPTOR S3 NM Low od oblíbené značky BENNON snadno můžete získat tady teď opravdu výhodně! Nabídky již od 1329 Kč
Cena: 1329 Kč

Bezpečnostní celokožená velmi odolná polobotka obuv s označením S3. Tato obuv je vybavena protiokopovou špicí, takže svršek obuvi je více chráněn proti mechanickému poškození, boty vám tak déle vydrží.
Co se bezpečnostních prvků týče, obuv je vybavena kompozitní tužinkou, která chrání prsty chodidel před mechanickým poškozením, dále pak lehkou kevlarovou planžetou, která zabraňuje propíchnutí chodidla zespod např. při šlápnutí na hřebík. Dalšími neméně důležitými bezpečnostními prvky jsou protiskluzná SRC vlastnost podešve, která zajišťuje lepší stabilitu při chůzi a dále pak také po bocích umístěné reflexní prvky, které vám zaručí, že za tmy a šera budete po osvitu světly aut a kol lépe viděni, budete více v bezpečí.

A protože nejen bezpečí, ale také pohodlí je velmi důležité, oceníte, že tyto boty mají odpružení v oblasti paty, čímž dochází k tlumení rázů způsobených chůzí a tím i k šetření svalstva nohou.

Tato obuv Vám tak zajišťuje chodidlům bezpečí a pohodlí v zátěžovém pracovním prostředí.

Norma: EN ISO 20345:2011 S3 SRC
vrchový materiál: Buffalo full grain leather hydrofobní
podšívka: textilie MESH
stélka: WARRIOR trojkomponentní anatomická stélka s odpružujícím prvkem v patě
podešev: DIGGER PU/PU
tužinka/planžeta: kompozit/kevlar

Další produkty z kategorie Nezařazené

Další produkty od výrobce BENNON


Top