Bern Berkeley matte purple dámská snowboardová helma

Tento kvalitní a levný kus Bern Berkeley matte purple dámská snowboardová helma od značky Bern jednoduše získáte na našich stránkách teď ve výprodejové akci! Teď za akční cenu 1599 Kč
Cena: 1599 Kč

Progresivní a slušivý model Berkeley je nejlehčí dámskou helmou určenou pro akční sporty. Patentovaná technologie Zip Mold (přímé vstřikování absorpční hmoty do skořepiny helmy) zaručuje nízkou hmotnost a úzký profil helmy a tím i pohodlí při jejím nošení. Helma je vybavena různými vpínacími úplety (úplet s kšiltem, bez kšiltu, hunter), poutkem na uchycení brýlí (Goggle clip) a větracími otvory.

Charakteristika:

• Zip Mold – technologie přímého vstřikování absorpční hmoty do polykarbonátové skořepiny helmy. Helmy Bern vyráběné pomocí revoluční Zip Mold technologie jsou určeny pro sportovní aktivity jako je jízda na kole či inline bruslích, skateboarding, snowboarding a lyžování. Helmy se vyznačují velmi nízkou hmotností a úzkým profilem při vysoké míře ochrany hlavy.
• Eyewear Channel – kompatibilní s dioptrickými či slunečními brýlemi
• Channeled Air-Flow – perfektní tepelná regulace díky vzduchovým kanálkům
• The Clip – patentovaný systém pro vpínání zaměnitelných letních a zimních vložek
• Sink Fit – helmy Bern sedí na hlavě mnohem lépe než kterékoliv jiné
• Twin Clip – dvě polohy připnutí brýlí

Helma Berkeley splňuje normu EN 1078 (Přilby pro cyklisty a pro uživatele skateboardů a kolečkových bruslí), CPSC a ASTM2040.

Další produkty z kategorie Snowboardové a lyžařské helmy

Další produkty od výrobce Bern


Top