Bern Brighton 19/20 satin rose gold dámská snb helma

Tento akční a ve slevě produkt Bern Brighton 19/20 satin rose gold dámská snb helma od značky Bern snadno můžete najít na našich stránkách nyní za výprodejovou cenu. Nyní lze objednat jen za 2190 Kč
Cena: 2190 Kč

Bern Brighton je dámská helma, kterou využijete po celý rok. Díky odnímatelné vložce ji budete moct vzít i v létě na kole nebo na brusle. Její konstrukce využívá tenkou skořepinu ABS vyloženou EPS pěnou pro vytvoření pevné avšak lehké helmy. Je navržená tak, aby absorbovala veškeré nárazy, se kterými se můžete setkat v zimě na horách i v létě na kole. Dalším přínosem helmy jsou klapky na uši do kterých lehce schováte sluchátka sluchátka a můžete tak jezdit za poslechu svojí oblíbené hudby. A co na svahu oceníte nejvíce?

Thin Shell – úzká ABS skořepina s EPS výstelkou tvoří lehkou a odolnou All Season helmu pro maximální ochranu vaší hlavy
EPS – tvrzený polystyren, hmota s vysokou absorbcí nárazu, nejrozšířenější tlumící vrstva používaná při výrobě helem
Plush BOA – patentovaný navíjecí systém, který umožní rychlé nastavení velikosti. Boa funguje na principu navíjení lanka na kolečko. Jednoduchým otáčením navíjecího kolečka se lanko utahuje a díky tomu je helma rovnoměrně utažena. Výsledkem je vyšší stupeň pohodlí a helma se navíc sama nepovoluje. Vytažením kolečka se naopak lanko uvolní.
All Season – systém vyměnitelných vpínacích vložek pro univerzální využití v letní i zimní sezóně
Skate Inspired
12 větracích otvorů
Low Profile Sink Fit
1 Shell Size
Hmotnost – 450 g

Helma Bern Brighton splňuje normy CPSC a EN 1078 (Přilby pro cyklisty a pro uživatele skateboardů a kolečkových bruslí) a EN 1077B (přilby na snowboard a lyže).

Další produkty z kategorie Snowboardové a lyžařské helmy

Další produkty od výrobce Bern


Top