Botas DYNAMIC JR SNS

Tento velmi žádaný kus Botas DYNAMIC JR SNS značky Botas snadno můžete pořídit zrovna opravdu výhodně. Teď v akci 2090 Kč
Cena: 2090 Kč

Juniorský model pro rok 2019/20 BOTAS DYNAMIC JR SNS je inovací modelu zimní kolekce 2016/17 pro combi styl. Atraktivní černožlutý design zachovává jednotnou linii celé kolekce lyžařské běžecké obuvi. Horní polotuhá manžeta a zapínání variabilním VELCRO páskem zaručuje dostatečnou oporu nohy při „bruslení“ i dostatečnou volnost při klasickém způsobu běhu.

Komfort uvnitř obuvi je zajištěna měkkou vnitřní botičkou se šněrováním kulatým šněrovadlem a anatomicky tvarovanou vkládací stélkou INSOLE LB PERF s perforací v přední části stélky pro kvalitnější odvod vlhkosti. Zdvojená ochrana nohy proti vnikání sněhu a vlhkosti je zajištěna ochranným překrytím šněrování a pogumované zdrhovadlo s voděodolnou WATER-RESIST úpravou.

Dvouhrazdičková podešev SNS® Pilot® 2 Junior v černé barvě ve spojení s doporučeným vázáním SNS® Pilot® Equipe Skate s flexí 115 zaručuje vynikající kontrolu a vedení v celé délce lyže.

Doporučené vázání: LV354545 – SNS® PILOT® EQUIPE SKATE

Vrch: zdvojený svršek ze speciálních syntetických materiálů s pružnou plastovou manžetou
Podšívka: laminovaná textilie s filmem PU
Nástupní Systém: vnitřní šněrování, vnější uzávěr pogumovaným zdrhovadlem WICO a VELCRO páskem
Vnitřní stélka: anatomická perforovaná PE s textilním povrchem
Podešev: SNS PILOT 2 JUNIOR black
Doporučené vázání: SNS Pilot Equipe Skate Flex 115
Doporučená péče: po každém použití obuv očistit a lehce omýt vodou(ne saponáty!), vyjmou vnitřní stélky(vložky) a vysušit při pokojové teplotě. Šité spoje před použitím ošetřit dobrým impregnačním prostředkem
Upozornění: nedávejte obuv do blízkosti tepelných zdrojů, mohlo by dojít k jejímu poškození nebo zničení!

Další produkty z kategorie Botas

Další produkty od výrobce Botas


Top