CCM Ribcor Trigger 8 Pro Chrome SR

Unikátní a oblíbený výrobek CCM Ribcor Trigger 8 Pro Chrome SR od známého výrobce CCM jednoduše pořídíte tady teď za akční cenu. Nabídka od 7900 Kč
Cena: 7900 Kč

Hokejka CCM Ribcor Trigger 8 Pro Chrome SR je profesionální model z řady Ribcor na novou sezónu. Nyní k dostání v chromovém barevném provedení!

Popis :

Hokejka je pro hráče, kteří upřednostňují pohotové vypálení puku a ránu při každé střele, a zároveň hledají větší cit na čepeli.
Je zkonstruována s optimalizovaným nízkým kickpointem, který vám umožní vystřelit perfektní střelu, a technologie čepele Dual-Feel sestávající z inovativní pěnové vložky v patě čepele vám pomůže výrazně zlepšit cit.
Technologie Nanolite Shield využívá pokročilé techniky vrstvení uhlíku, což vede k výraznému snížení hmotnosti bez snížení odolnosti.
Tato hůl je připravena vypořádat se prakticky se vším, s čím na ni přijdete.
Perfektní nízký kickpoint zajišťující pohotové vypálení puku a razanci při každé střele.
Nanolite shield je přepracovaná konstrukce hole optimalizovaná díky silnějším vrstvám uhlíkových vláken, které chrání ultralehké jádro.
Ergonomická geometrie hole ve tvaru E je jedinečná ergonomická geometrie navržená tak, aby umožňovala plynulý přenos energie a maximalizovala rychlost vystřelení.
Skeleton + je výrobní technologie v zúžení hole, která poskytuje vyšší spolehlivost v klíčových momentech hry.
Nová čepel Agility 3 Regular s technologií Dual-Feel.
Inovativní pěnová vložka v oblasti paty čepele pomáhá výrazně zlepšit cit v čepeli a zároveň umožňuje rychlou a přesnou střelbu.
Trigger Microfeel grip je zaoblený vystouplý grip pro lepší pocit z hole v rukou.
Technologie Sigma STP Spread Tow na holi a čepeli.

Další produkty z kategorie Nezařazené

Další produkty od výrobce CCM


Top