Circulation Maxx Reviver – svalový stimulátor (VÝPRODEJ)

Tento nejprodávanější kus Circulation Maxx Reviver - svalový stimulátor (VÝPRODEJ) s osvědčenou značkou snadno seženete u nás právě opravdu levně. Teď za akční cenu 1793 Kč
Cena: 1793 Kč

Tento elektrický svalový stimulátor vám může pomoci při špatné cirkulaci krve, oteklých nohou nebo kotnících a dalších potížích. • Pracuje s malými elektrickými impulsy (EMS)
• Program s časovačem od 1 do 60 minut
• Vhodný pro nohy, záda a ramena
• Včetně návodu, dálkového ovládání a 4 samolepicích gelových podložek

Výhody Circulation Maxx Reviver

Trápí vás oteklé nohy nebo kotníky? Bolesti nohou? Špatná cirkulace krve? Pak je toto zařízení určeno právě pro vás. Tento elektrický stimulátor svalů může snížit tyto potíže prostřednictvím elektrických impulsů. Speciální technologie imituje chůzi, což stimuluje cirkulaci a podporuje dodávku okysličené krve.

Stimulátor pracuje s technologií EMS: Elektronická stimulace svalů. Položíte své holé nohy na Circulation Maxx Reviver a zařízení poté vysílá elektrické impulsy přes vaše tělo. Impulsy jsou jakoby pumpovány do vašeho těla. Toto „pumpování“ vašich svalů, které tyto impulsy způsobují, zajišťuje lepší krevní oběh. Nadbytečná vlhkost a odpadní látky jsou tímto způsobem také „vyčerpány“.

Masážní přístroj pracuje jak na elektrický proud, tak na baterie, takže jej lze použít kdekoli. Dálkové ovládání zajišťuje snadné ovládání zařízení. Navíc je zařízení velmi kompaktní, takže si ho můžete snadno vzít s sebou na cesty. Kromě toho balení Reviver obsahuje také 4 samolepicí gelové podložky, které můžete umístit třeba na záda nebo ramena. Takto můžete elektrický stimulátor svalů používat nejen pro nohy nebo chodidla, ale pro celé tělo!

Upozornění: Z důvodu elektronických impulsů není Circulation Maxx Reviver vhodný pro lidi s kartdiostimulátorem a / nebo kovovými / elektrickými implantáty. Tento elektrický stimulátor svalů není také doporučován v těhotenství, při srdečních onemocněních, nepravidelném krevním tlaku, roztroušené skleróze a epilepsii.

Další produkty z kategorie Masážní přístroje


Top