Cornisun obdelník 3 x 5 m solární plachta svařená do 1 ks – POŠKOZENO

Tento exkluzivní kus Cornisun obdelník 3 x 5 m solární plachta svařená do 1 ks - POŠKOZENO od odblíbeného výrobce Cornisun jednoduše seženete u nás za výprodejovou cenu! Aktuálně v akci za 1099 Kč
Cena: 1099 Kč

PLACHTA MÁ DÍRKU CCA 3X3 CM. Průhledná solární plachta Cornisun na bazény o rozměru 3 x 5 m. Čirá, průhledná solární plachta, vyztužená nylonem, s dlouhodobou UV ochranou. Rychlý a účinný ohřev vody v bazénu. Nízká hmotnost, ale vysoká ohebnost. Proč je solární plachta Cornisun průhledná : průhledná plachta propouští slunce až na dno bazénu a ohřev je rychlý a efektivnější nežli u plachet černých nebo modrých. Voda v bazénu dosahuje po několika slunných dnech až 30°C.

Solární plachta CorniSun je obohacena o nylon. Díky tomu má plachta Cornisun stejnou pevnost, jako běžná plachta o síle 500 mikronů. Zároveň je lehčí a pružnější, lépe se skládá, případně roluje.
Navíc u plachty Cornisun je horní a spodní vrstva každá vytvořena z pěti jednotlivých, slabých vrstev. Tím je zvýšena pevnost plachty a prodloužena její trvanlivost, při zachování nízké hmotnosti, pružnosti a ohebnosti. Obecně se udává trvanlivost plachet Cornisun až 5 let.

Solární plachta je určena např. na bazén GRE Pacific 5,0 x 3,0 x 1,32 m nebo bazén se stejnými rozměry hladiny. Před objednávkou raději změřte přesné rozměry hladiny! Výrobci často uvádějí vnější rozměry bazénu a rozměry hladiny se podstatně liší!

Technické údaje:

• Vyrobeno v ČR ze směsi polyethylenu a nylonu (jediná linka v Evropě, vyrábějící plachty z této směsi)
Nylon významně zpevňuje plachtu a zabraňuje úniku vzduchu z bublinek. Plachta je tak při síle 200 micronů pevnější, než běžné plachty o síle 400 micronů, při poloviční hmotnosti a zachování ohebnosti.
• Dlouhodobá UV ochrana proti stárnutí a praskání plachty (trvanlivost 4 – 5 let)
• Odolná proti soli a běžným koncentracím chloru v bazénu
• Při použití chlorového šoku položte plachtu na hladinu až po snížení množství chloru ve vodě na běžné hodnoty pro koupání (většinou po 2 dnech).

Návod na použití:

Plachtu pokládejte na hladinu bublinami dolů.
Po srolování z hladiny plachtu uložte nejlépe do stínu, nenechávejte na přímém slunci.
Nepokládejte plachtu na trávník. Působením slunce dochází pod průhlednou plachtou ke značnému zvýšení teploty a mohlo by trávu pod plachtou vysušit a spálit.
Po ukončení sezóny plachtu usušte, srolujte nebo složte a uložte na suché, nejlépe tmavé místo. Nenechávejte plachtu přes zimu na hladině, led by ji roztrhal. Stejně tak ji nenechávejte přes zimu mokrou na navijáku. Zmrzlé kapky vody plachtu zcela zničí.

Další produkty z kategorie Ohřev vody k bazénům

Další produkty od výrobce Cornisun


Top