Cressi Ploutve GARA MODULAR IMPULSE POUZE 46/47 modrá (VÝPRODEJ)

Tento levný výrobek Cressi Ploutve GARA MODULAR IMPULSE POUZE 46/47 modrá (VÝPRODEJ) od odblíbeného výrobce CRESSI snadno můžete najít tady a teď právě opravdu levně. Nyní lze objednat jen za 2230 Kč
Cena: 2230 Kč

Kvalitní freedivingové ploutve Cressi GARA MODULAR přináší inovovaný model IMPULSE. GARA IMPULSE jsou freedivingové ploutve pro pokročilejší. Nádechové potápění je velmi oblíbený sport, při kterém je velký důraz kladen na malý objem, nízký odpor a zároveň efektivitu při potápění. Freedivingové ploutve Cressi dopřejí potápěči dynamický záběr. Ploutve na freediving Cressi IMPULSE mají list pod úhlem 29 stupňů. Délka listů modelu GARA MODULAR IMPULSE je delší, než je tomu u ostatních freedivingových ploutví. Tyto pevné kvalitní ploutve na freediving mají vyměnitelné listy. Výměnu zvládnete sami v pohodlí domova.
Gumová botička dopřeje ještě více komfortu během kopání pod vodou. V oblasti chodidel je materiál poddajnější. Botička je uzpůsobena, aby dynamizovala záběr.
Pro tepelný komfort i lepší přilnutí ploutve na nohu doporučujeme do freedivingových ploutví používat neoprenové ponožky. Doporučujeme vám například neoprenové ponožky Agama ALPHA.

Délka: 90 cm
Šířka: 21,5 cm
Délka listu: 78 cm

Další produkty z kategorie Ploutve

Další produkty od výrobce CRESSI


Top