Deuter AIRCONTACT LITE SL 60+10 L turistický batoh

Tento oblíbený produkt Deuter AIRCONTACT LITE SL 60+10 L turistický batoh od značky Deuter naleznete právě teď skutečně výhodně! Nabídky od 4508 Kč
Cena: 4508 Kč

Dámský lehký batoh na cesty. Kvalitní, a přitom minimum vážící 60 litrový batoh. To je Aircontact Lite pro ženy. V dámské verzi SL je uzpůsoben kratší páteři. Tato krosna / batoh si vás získá nastavitelným zádovým systémem, který se přizpůsobí jak výšce, tak i vaší postavě. Nemusíte se bát, že by se batoh při větší zátěži rozpadl. Jde o velmi kvalitní značku Deuter.
Dámský batoh je ideální také díky svým užším nastavitelným ramenním popruhům Vari Quick a polstrovaným zádům s X výztuhou. Vděčná vám budou i vaše bedra, jelikož batoh Aircontact Lite má bederní pás anatomicky upravený včetně komfortního polstrování.
Hrudní pás ženského batohu disponuje píšťalkou. Víko batohu je taktéž nastavitelné. Tento turistický batoh pro ženy se vám tedy maximálně přizpůsobí. Součástí tohoto batohu na túry je i kapsa na hydrovak o objemu 3 litry. Pro dodržování pitného režimu slouží také 2 elastické kapsy pro uložení lahví.
Co se týče spodní části batohu, tento dámský ruksak má přepážky na zip ve spodní komoře. Do batohu můžete i bezpečně ukrýt své cennosti díky kapsičce, která je pro to určena. Bundu pohodlně umístíte na čelní kapse.
I dámská verze tohoto batohu disponuje poutky pro trekové hole i cepíny. Nechybí ani poutka na Helmet Holder. Kapsa na mokré věci je samozřejmostí.
SOS manuál je taktéž součástí tohoto batohu. Co však jeho uživatele zaručeně potěší, je možnost zvětšit objem batohu až o 10 litrů.

Hmotnost: 1900 g
Objem: 60 l
Počet komor: 2
Značka: Deuter
Aktivita: Kempování, Lehká turistika, Treking a turistika, Těžká turistika, Vysokohorská turistika
Pohlaví: Dámské
Materiál: Mini Check, 100 HT,Polyester 600
Pláštěnka: Ne
Víko batohu: Odnímatelné
Bederní pás: Pevný
Držák na helmu: Ne
H2O systém: Kompatibilní
Rozměry: 82 x 30 x 24 cm
Zádový systém typ: Aircontact Lite
Určení: Na 5+ dní

Další produkty z kategorie Batohy

Další produkty od výrobce Deuter


Top