Deuter FUTURA PRO 36 L turistický batoh

Tento žádaný produkt Deuter FUTURA PRO 36 L turistický batoh od výrobce Deuter snadno můžete pořídit u nás nyní ve slevě. Právě lze objednat jen za 3875 Kč
Cena: 3875 Kč

Batoh, který větrá, jak to jen jde. Dvoukomorová krosna disponující nejprodyšnějším zádovým systémem. To je FUTURA PRO 36. Síťka umístěná na zádech a perforace na ramenních popruzích umožňují prodyšnost. Polstrovaný a pohyblivý bederní pás Vari Flex zajistí komfort včele se zavěšením ramenních popruhů. Batoh je ideální na několikadenní túry. Při náročnějších túrách oceníte i polstrované a nastavitelné ramenní popruhy, víko s kapsou na zip pro lepší orientaci v krosně a spodní komoru, kterou je možno oddělit zipem.
Pro efektivnější využití krosny má batoh poutka na víku, kapsy po stranách na láhev či kapesníky, poutka na trekové hole i cepín. Součástí balení je také pláštěnka na batoh.
Veškeré popruhy jsou nastavitelné, tudíž se krosna zcela podřídí vaší postavě a vašemu komfortu. Batoh na trek také disponuje kapsou na hydrovak o objemu 3 litry a kapsou na mokré věci při nepřízni počasí.

Hmotnost: 1580 g
Objem: 36 l
Počet komor: 2
Značka: Deuter
Aktivita: Lehká turistika, Treking a turistika, Vysokohorská turistika, Via Ferrata
Pohlaví: Unisex
Materiál: Dynajin 210, Polyester 600
Pláštěnka: Ano
Víko batohu: Pevné
Bederní pás: Pevný
Držák na helmu: Ne
H2O systém: Kompatibilní
Rozměry: 70 x 28 x 24 cm
Zádový systém typ: Aircomfort
Určení: Na 2+ dny

Další produkty z kategorie Batohy

Další produkty od výrobce Deuter


Top