Deuter FUTURA PRO 40 L turistický batoh

Nejprodávanější kus Deuter FUTURA PRO 40 L turistický batoh od výrobce Deuter jednoduše můžete pořídit zde teď právě skutečně levně! Akční cena již od 4056 Kč
Cena: 4056 Kč

Futura PRO. To je 40 litrový letní batoh pro několikadenní túry. Díky skvělého síťovanému zádovému systému dochází k perfektnímu větrání. Díky konstrukci a polstrovaným ramenním popruhům se vám batoh na zádech zcela přizpůsobí. Bederní pás vás potěší svou pohyblivostí, díky níž docílíte lepšího vyvažování. U této turistické krosny nechybí ani závěsný systém ramen ActiveFit, hrudní pás, spodní komora, která je oddělitelná přepážkou a také samozřejmě horní víko. Po stranách naleznete také 2 elastické kasy pro pití či jiné drobnosti.
Batoh Futura disponuje poutkem na trekové hole a cepín, pláštěnkou při nepřízni počasí i kapsou na cennosti.
Pro rychlé zachycení atmosféry je možno dát mobilní telefon do jedné ze 2 kapes na bederním popruhu. Samozřejmostí je také kapsa na mokré věci a kapsa na hydrovak o objemu 3 litry.
Kapsa na bundu je v čelní části batohu a je také elastická. Součástí batohu je také klíčenka a reflexní prvky pro zvýšení vaší bezpečnosti. Nechybí ani SOS manuál.

Hmotnost: 1620 g
Objem: 40 l
Počet komor: 2
Značka: Deuter
Aktivita: Lehká turistika, Treking a turistika, Těžká turistika, Vysokohorská turistika, Via Ferrata
Pohlaví: Unisex
Materiál: Dynajin 210, Polyester 600
Pláštěnka: Ano
Víko batohu: Pevné
Bederní pás: Pevný
Držák na helmu: Ne
H2O systém: Kompatibilní
Rozměry: 74 x 30 x 24 cm
Zádový systém typ: Aircomfort
Určení: Na 2+ dny

Další produkty z kategorie Batohy

Další produkty od výrobce Deuter


Top