DF drive and fly models Bruggy BL Brushless XL RTR 70 Km/h WATERPROOF 1:10

Oblíbený a akční kus DF drive and fly models Bruggy BL Brushless XL RTR 70 Km/h WATERPROOF 1:10 od známé značky DF drive and fly models můžete získat u nás opravdu levně. Nabídky od 8500 Kč
Cena: 8500 Kč

BRUGGY BL BRUSHLESS 1:10XL – RTR, 70 Km/h, WATERPROOF

Silný, silnější, XL-Line!

Nové Bruggy od DF Models. Směs buggy a truggy se vyznačuje dravostí a stabilním držením na silnici, stejně jako terénními schopnosti.

* HLINÍKOVÝ PODVOZEK 1:10XL O SÍLE 2,5MM * VÍCEPRVKOVÁ PŘEDNÍ NÁPRAVA * POLOOSY S CV KLOUBY * TUNNINGOVÉ DÍLY * OLEJOVÉ TLUMIČE * WATERPROOF * VÝKONNÝ STŘÍDAVÝ MOTOR 3421KV * RYCHLOST CCA 70 KM/H

S tímto modelem překonáte každou překážku ! Měřítko 1:10 XL – délka 500 mm ! Pohon 4 WD, výkonný AC motor, WATERPROOF elektronika a servo řízení. Model má velkou světlou výšku do těžkého terénu. Podvozek modelu z kvalitní hliníkové slitiny, v základu mnoho tunikových dílů, např. ALU výztuhy uchycení ramen, kompletně zdvojené uchycení všech čepů a tlumičů náprav, ALU těhlice, atd.
Model má plně seřiditelný podvozek, silné 9 kg servo řízení s kovovými převody a dvěma ložisky, velké olejové tlumiče, kovové diferenciály, model kompletně osazen ložisky, ocelové poloosy s CV klouby zamezující vypadávání. Stačí vybalit z krabice, nabít a vyrazit do terénu !

Díky výše uvedení výbavě je tento model nezničitelný a bezkonkurenční. Jedná se o top model na trhu v poměru cena / kvalita !!!

Balení obsahuje:

RTR 4WD model
2,4 GHz vysílač
NiHM baterie 7,4 V 3200 mAh
Nabíječ
Návod k použití

Technické údaje:

Měřítko 1:10 XL
4WD pohon
Délka: 500 mm
Šířka: 340 mm
Výška : 190 mm
Rozvor: 303 mm
Rychlost až 70 km/h
AC motor 3421KV
Waterproof – regulátor a servo dolnéproti stříkající vodě
Upozornění : model není vodotěsný!!!

Pro zprovoznění budete potřebovat 4xAA tužkové baterie

Další produkty z kategorie Drony

Další produkty od výrobce DF drive and fly models


Top