Dino Fairy 166RSN fialové 16

Tento akční a ve slevě kus Dino Fairy 166RSN fialové 16 od výrobce Dino jednoduše seženete zde se slevou. Teď v akci 3199 Kč
Cena: 3199 Kč

Dětské kolo Dino Bikes 166RSN Fairy fialová 16 je ideální kolo pro všechny holky, které se chtějí stát pohádkovými vílami. Bílý rám je vkusně nakombinován s fialovými doplňky a celkově kolo působí velice jemným dojmem. Kolo je doporučeno pro výšku dítěte 107-138 cm a pro děti od 5 let. Kolo má lakované ocelové ráfky 16″ (16 palců = 40 cm) a nafukovací pláště. Součástí balení jsou přídavná balanční kolečka, která jsou vhodná při učení rovnováhy na kole. Po získání jistoty při jízdě na kole je možné je kdykoliv odstranit a jezdit bez balančních koleček. Za sedlem se nachází sedačka pro panenky nebo plyšáky. Vpředu je košík, který slouží pro odkládání a převoz menších věcí nebo hraček.

Maximální nosnost kola je 60 kg. Kolo má odlehčený rám z Hi-Ten oceli, přední a zadní čelisťovou brzdu, které se ovládají páčkami na řídítkách. Kolo má volnoběžné zadní kolo, tzv. „cvrčka“, samozřejmostí je také bezpečnostní koncovka řidítek.

Hmotnost kola je 9,9 kg. Vyrobeno v Itálii.

Kola Dino Bikes jsou pravidelně testována a certifikována podle nejpřísnějších evropských norem, čímž je zaručena bezpečnost a pohodlí vašeho dítěte. Firma Dino Bikes působí na trhu s koly již od roku 1920 a v současné době patří mezi nejvýznamnější evropské producenty dětských kol.

Tento model kola má kuličková ložiska, která výrazně snižuji valivý odpor při jízdě a prodlužují životnost středového složení.

Další produkty z kategorie Jízdní kola

Další produkty od výrobce Dino


Top