ELJET Dětská elektrická koloběžka Argos zelená

Tento kvalitní produkt ELJET Dětská elektrická koloběžka Argos zelená od populární značky ELJET můžete sehnat u nás právě skutečně výhodně. Nabídky již od 4147 Kč
Cena: 4147 Kč

Argos je jménem antických hrdinů, ale i název bájné lodi, která byla navzdory své velikosti a počtu vesel tak lehká, že ji plavci unesli na ramenou. Podobnou vlastnost má také naše koloběžka Argos. Není to žádný střízlík a přesto ji Vaše ratolest hravě unese.

Jízdní vlastnosti Koloběžka je poháněna motorem o výkonu 120 W, se kterým Vaše ratolesti mohou dosáhnout maximální rychlosti až 10 km/h. Energii koloběžce dodává baterie s kapacitou 2 000 mAh, která umožní dojezd až do vzdálenosti 6 km.

Snadná manipulace Koloběžka Eljet Argos je skladná. Pomocí pár jednoduchých kroků dokážete vaši koloběžku složit a znovu rozložit. Navíc pro její nízkou hmotnost 5,1 kg je velice snadné ji vzít a přenést. Velkou výhodou je teleskopická tyč řízení. Konstruktéři zde pomýšleli na fakt, že vzrůst dětí se může rychle měnit. Nemusíte se tak obávat, že by vaše ratolesti vyrostly a nemohly tak koloběžku dále používat. Jednoduše nastavíte teleskopickou tyč do požadované výšky a děti mohou jezdit vesele dál.

Bezpečnost a pohodlí Elektrická koloběžka Eljet Argos je vybavena protiskluzovou podložkou, která podporuje stabilní postoj. Na „stupátku“ je zároveň tlačítko, jímž dítě ovládá rychlost jízdy. Rukama tedy drží pouze koloběžku a nerozptyluje se dalšími přídavnými páčkami. Produkt disponuje zadní nášlapnou brzdou. V zadní části se nachází odrazky pro bezpečnou jízdu a Váš klid.

Technické specifikace

Maximální rychlost: až 10 km/h
Dojezd: až 6 km
Maximální hmotnost jezdce: 50 kg
Motor: 120W
Baterie: 2 Ah
Napětí baterie: 21,6 V
Hmotnost:

5,1 kg

Další produkty z kategorie Elektrokoloběžky

Další produkty od výrobce ELJET


Top