Flextail vzduchová pumpa MAX Pump 2 Plus

Tento velmi žádaný výrobek Flextail vzduchová pumpa MAX Pump 2 Plus od populární značky Flextail naleznete zde se slevou. Nyní za akční cenu 1657 Kč
Cena: 1657 Kč

Vzduchová pumpa 4 v 1 s vyváženým poměrem velikosti, životnosti baterie a výkonem. Vhodná pro nafukování nejrůznějšího outdoorového vybavení. Funkce svítilny, power banky a vakuové pumpy. Zvýšená kapacita baterie. Váha 190 g.

Vzduchová pumpa se zvýšenou kapacitou baterie je praktickým pomocníkem při nafukování menších lodí, packraftů, matrací, dětských bazénů, hraček a dalšího nafukovacího outdoorového vybavení. Má výdrž minimálně 45 až 95 minut a je voděodolná (stupeň krytí IP44), takže se nemusíte obávat cákající vody nebo prachu. Výhodou jsou další dvě funkce, pumpa může sloužit také jako svítilna a power banka.

Při nafukování packraftů vám dodá objem. Konečné dotlakování je třeba dokončit ruční pumpou nebo jiným způsobem dle typu packraftu. Ušetříte minimálně 90% námahy při foukání lodi.

Vyváženost

MAX Pump 2 Plus optimalizuje velikost s životností baterie a výkonem. Outdoorová pumpa má rozměry 56 x 48,8 x 89 mm a váží pouze 190 g.

Dvě úrovně tlaku

Tlak vzduchu při nafukování může být podle potřeby upraven na 4,5/2,5 kPa. Za nižšího tlaku vydrží pumpa pracovat 90 minut, za vyššího 45 minut. Výdrž pumpy na jedno nabití byla prodloužena díky zásadnímu zvýšení kapacity baterie.

Plynule nastavitelná kempinková svítilna

Zabudovaná kempinková svítilna má možnost plynulého nastavení jasu v rozmezí 50 až 500 lm. Můžete si najít to správné osvětlení pro každou příležitost.

Záložní power banka

S USB portem typu C můžete kdykoli dobít svůj mobilní telefon, bezdrátová sluchátka nebo jiné vybavení nabíjené přes USB. Kapacita baterie dovoluje 1-2 dobití mobilního telefonu.

Vylepšená voděodolnost

Pumpa MAX Pump 2 Plus je vybavena zvýšenou voděodolností, aby se vyrovnala se situacemi, které mohou v přírodě nastat. Odolnost pumpy je stanovena na IP44, která znamená odolnost proti dešti, potu a mírně stříkající vodě.

V balení

  • vzduchová pumpa
  • dobíjecí USB kabel
  • sada redukcí
  • obal na pumpu

Doporučení

  • Pro packrafty ROBfin, ale i další lodě s Pus-Push ventilem, doporučujeme pumpu doplnit o univerzální koncovku/redukci Scoprega – s příčkou, která otevře a zavře Push-Push ventil bez ztráty vzduchu.

Orientační výdrž na jedno nabití (dle velikosti/typu nafukovaného předmětu)

  • 11x malý člun (packraft)
  • 16x karimatka
  • 40x plovací kruh
  • 1 až 2x dobití telefonu

Parametry:

Pro loď: MRS

Provedení: Elektrické

Napájení: Akumulátor

Další produkty z kategorie Nezařazené

Další produkty od výrobce Flextail


Top