Franzis adventní kalendář Ford Mustang GT se zvukem 1:24

Tento kvalitní a žádaný produkt Franzis adventní kalendář Ford Mustang GT se zvukem 1:24 pocházející od značky Franzis Verlag seženete zrovna téměř zdarma! Aktuálně v akci za 3021 Kč
Cena: 3021 Kč

Franzis – adventní zvukový kalendář Ford Mustang GT. Ideální kousek do Vaší sbírky a krásný dárek pro každého automobilového nadšence v červené barvě.

Franzis: Adventní kalendář s originálním zvukem motoru Ford Mustang GT.

Proměňte adventní čas v automobilovou oslavu! Světoznámý Ford Mustang ztělesňuje americkou automobilovou kulturu jako žádné jiné auto z USA. Tento model je již od roku 1964 dlouholetým favoritem v nabídce vozů Ford Motor Company.

Model v měřítku 1:24 v barvě Race Red dokonale vyjadřuje styl a fascinaci. Modelové díly, zvuková základna, dekorativní prvky a doprovodná kniha jsou skutečný, všestranný, bezstarostný balíček pro všechny skutečné fanoušky Mustangu! Kvalitní zpracování jednotlivých modelů a elektronických součástek zajišťuje dlouhodobou funkční spolehlivost. Součástí jsou samozřejmě příslušné nástroje, které k montáži potřebujete.

Ve 24 krocích si snadno vytvoříte model v měřítku 1:24. I díky 24 oboustranným krabičkám vyrobeným z ekologického kartonu a atraktivním motivem je montáž snadná a bez stresu.

Stylové balení, licnencovaná doprovodná kniha od Ford Motor Company se spoustou základních informací a poutavých fotografií, stejně jako zvuková základna, která představuje originální zvuk motoru stisknutím tlačítka.

Ochranné známky a obchodní oblečení Ford Motor Company jsou používané v licenci Franzis Verlag GmbH.

Tehnické údaje:
Rozměry modelu: 20,32 x 12,7 x 15,24 cm
Hmotnost: 1,5 kg

Obsah balení:
Model vozidla 1:24
24 ks krabiček s jednovlivými díly
Plastový podstavec s integrovaným zvukovým modulem
Návod

Video k produktu: https://youtu.be/JmlT2NBe_nQ?si=2FWBizgopECTx8e5

2 x 1,5V AA baterie (není součástí balení).

Model je vhodný od 14 let.

Další produkty z kategorie Stavebnice

Další produkty od výrobce Franzis Verlag


Top