G-Form PRO X Compression Shorts

Akční produkt G-Form PRO X Compression Shorts od značky G-Form snadno můžete najít u nás nyní v akci. Teď v akci 1990 Kč
Cena: 1990 Kč

Základní šortky a ochrannými prvky. Chrániče G-form jsou lehké, prodyšné, flexibilní a vysoce funkční. Design chrániče je navržen tak, aby byla chráněna kostrč a kyčelní klouby. Materiál šortek je tvořen z kompresní lycry, která zaručuje, že ochranné prvky jsou stále na správném místě. Materiál je prodyšný, nedochází tedy ke zvýšenému pocení. Chrániče jsou nízkoprofilové, tedy diskrétně se skryjí pod jakékoliv sportovní i běžné oblečení. Univerzální použité pro více sportů. Kompresní lycra zaručuje udržení ochranných prvků na požadovaných místech.
Materiál vlastního chrániče je vytvořen z pokročilých polymerů, tedy takzvaného „aktivního materiálu“, který je za běžných podmínek měkký a flexibilní, ale pokud dojde k nárazu, chránič okamžitě ztuhne a absorbuje sílu nárazu. Tato jedinečná technologie se nazývá RPT – Reactive Protection Technology a je hojně využívaná i v jiných odvětvích.

ÚDRŽBA
Chrániče G-form je možné prát v pračce.

VELIKOST – XL (obvod pasu: 101-117 cm)

BARVA
černo-šedá

Další produkty z kategorie Zdravotní bandáže a ortézy

Další produkty od výrobce G-Form


Top