G21 Jessy 2019

Tento levný výrobek G21 Jessy 2019 od výrobce G21 seženete na našich stránkách teď za výprodejovou cenu! Akční cena 23999 Kč
Cena: 23999 Kč

Městské unisex elektrokolo s přehazovačkou Shimano se šesti převody je vybaveno kotoučovými brzdami a na jedno nabití vás doveze až 75 km. Nízká hmotnost kola, vynikající zpracování a naprostá spolehlivost z něho dělají perfektního parťáka na cesty.

Městské unisex elektrokolo G21 Jessy s přehazovačkou Shimano se šesti převody je vybaveno kotoučovými brzdami a na jedno nabití vás doveze až 75 km. Nízká hmotnost kola, vynikající zpracování a naprostá spolehlivost dělají z městského kola Jessy perfektního parťáka na cestách.

Hlavní přednosti městského kola Jessy

Výkonná baterie s kapacitou 468 Wh je umístěna v hliníkovém rámu. Výhodou takto umístěné baterie je lepší vyváženost kola, což se samozřejmě pozitivně projevuje na jízdních vlastnostech. Umístění motoru v zadním náboji elektrokola zajišťuje vyšší výkon a delší dojezd. Díky odpružené vidlici si užijete i jízdu v nerovném terénu. Precizní zpracování a vysoce kvalitní prvky, jako například 6stupňová přehazovačka Shimano nebo spolehlivé kotoučové brzdy, dělají z městského kola Jessy jedničku ve své cenové kategorii.

3 režimy využití energie ke šlapání

Na elektrokole Jessy můžete jet buď bez zapojení baterie nebo ji využijte jako přídavnou energii při jízdě. Pedal Assist má tři režimy, mezi kterými snadno přepínáte ovladačem, umístěným na řídítkách.

Kolo v plné výbavě

Městské elektrokolo G21 Jessy dostanete v kompletní výbavě. Se sportovními blatníky, odrazkami i světlem. Na rozdíl od jiných jízdních kol a elektrokol tak k městskému kolu Jessy nemusíte dokupovat žádné další příslušenství.

Proč si pořídit elektrokolo?

Nevěřte mýtům, elektrokola rozhodně nejsou jen dopravním prostředkem pro seniory. Naopak! Elektrokolo G21 Jessy vám dá mnohem větší požitek z jízdy, pomůže vám dojet dál bez obav z únavy a doveze vás i do náročnějšího terénu. Využíváním pohonu na baterii si zajistíte pomocnou energii navíc. Překonejte první, druhý i pátý kopec a v cíli se můžete kochat, ne lapat po dechu.

V čem je výhodnější konstrukce elektrokola Jessy oproti jiným modelům

Při výběru elektrokola se řídíte několika kritérii, z nichž nejdůležitějšími jsou poměr ceny a kvality, vyváženost kola a vysoký výkon.

Kvalita i cena elektrokola G21 Jessy jsou vynikající. Vyváženost kola ovlivňuje umístění baterie. Nejlepší jízdní vlastnosti dosahují kola s baterií, umístěnou v rámu. Městské elektrokolo Jessy má tak nejen vynikající jízdní vlastnosti, ale i sportovně-elegantní vzhled.

Požitek z jízdy ovlivňuje umístění motoru. Některá kola se osazují motorem v předním náboji, ale pak je nutné umístit kvůli vyváženosti baterii na nosič. Mnohem lepší je umístění motoru do náboje zadního kola, právě tak, jako to má elektrokolo G21 Jessy. Zvýší se tím jak výkon, tak i zrychlení.

Výhody elektrokola G21 Jessy

  • Poctivé zpracování, kvalitní materiál
  • Odlehčený hliníkový rám
  • Kompletní příslušenství
  • Přehazovačka Shimano, kotoučové brzdy
  • Umístění motoru v zadním náboji
  • Umístění baterie v rámu
  • Dojezd až 75 km
  • Nosnost 110 kg
  • Pro náročnější terén i cyklotrasy

Specifikace

Velikost kol 27,5″
Velikost rámu 18″
Výška sedla 87-108 cm
Baterie 36V lithiová 468 Wh
Doba nabíjení 4-6 hodin
Maximální rychlost 25km/h
Maximální nosnost 110 kg
Dojezdová vzdálenost na jedno nabití 55 až 75 km
Přehazovačka Shimano, 6 rychlostních stupňů
Brzdy přední a zadní kotoučová
Barevné provedení graphite black (grafitově černá)
Rozměry balení 1540 x 245 x 690 mm
Váha bez baterie 21 kg
Váha s baterií 23,75 kg

Váha: 23.75 kg

Další produkty z kategorie Elektrokola

Další produkty od výrobce G21


Top