Gravity Contra 19/20 snowboard + Pathron XT black vázání

Tento oblíbený produkt Gravity Contra 19/20 snowboard + Pathron XT black vázání od výrobce Gravity snadno pořídíte u nás nyní levně. Cena od 8490 Kč
Cena: 8490 Kč

Set produktů za zvýhodněnou cenu. Libujete si v agresivnější jízdě? Tak to není co řešit a Gravity Contra je jasná volba. Freestylem nabité prkno s novým prohnutím CamRock je díky mírně posunutým insertům ideální volbou na sjezdovky a do snowparků.

Nový FASTEC SYSTEM kombinuje výhody standardních strapů s komfortem při upevňování boty pomocí vyklápěcí opěrky (RECLINING HIGHBACK). Systém Fastec je doplněn o patentovaný AUTO RELEASE (automaticky otvírací přezka při sklopení opěrky), který usnadňuje výstup z vázání a usnadňuje zapnutí. Velice odolné vázání používané teamridery Pathron. Gravity Contra 19/20 snowboard

Libujete si v agresivnější jízdě? Tak to není co řešit a Gravity Contra je jasná volba. Freestylem nabité prkno s novým prohnutím CamRock je díky mírně posunutým insertům ideální volbou na sjezdovky a do snowparků.

• Cam-Rock – kombinuje to nejlepší z camberu a rockeru v jednom. Cam-Rock zmírňuje tlak kontaktních míst na špičce a patce, čímž umožňuje volnější jízdu jako rocker. Camber zóny, které jsou situovány pod vázáním, zajistí vyšší kontrolu při jízdě po hraně a dostatečně velký pop.
• Directional Twin – přesně stejný tvar špičky a patky, ale s inserty více posazenými dozadu. Poskytuje lepší kontrolu při all-mountain jízdě.
• Woodcore – všechny Gravity snowboardy jsou vyráběny ze 100% dřevěného jádra. Používáme kvalitní topolové dřevo doplněné o panely tvrdého, exotického dřeva.
• Triax (0°/+45°/-45°) – orientace skleněných vláken umožňuje přirozenější flexibilitu desky, zvyšují celkovou pevnost, pop do špičky a patky a kontrolu při vysoké rychlosti.
• Sidewall – 360°ABS sidewall chrání hranu proti poškození, lépe přenáší energii na hranu a tlumí vibrace.
• Micro Inserts – inzerty jsou umístěny v pozici 4 × 2 cm. Oproti běžným inzertům (4 × 4 cm) umožňují přesnější nastavení postoje.
• Wax Base – všechny naše snowboardy jsou již z výroby navoskované a nachystané pro okamžité použití.

Pathron XT black snb vázání s fastec systémem

Nový FASTEC SYSTEM kombinuje výhody standardních strapů s komfortem při upevňování boty pomocí vyklápěcí opěrky (RECLINING HIGHBACK). Systém Fastec je doplněn o patentovaný AUTO RELEASE (automaticky otvírací přezka při sklopení opěrky), který usnadňuje výstup z vázání a usnadňuje zapnutí. Velice odolné vázání používané teamridery Pathron.

Technické informace:
– Allmountain/freestyle vázání
– Fastec system – rychlé nazutí a vyzutí
– Anatomické 3D strapy
– Toe cap-strap – 3d EVA ultra light tech Opěrka:
– Nylonová základna vyztužená 30% skelnými vlákny
– Asymmetrická
Strapy:
– 3D-Tech
– Ultralight-Tech
– Seamed pipings for maximum durability
– EVO buckles

Parametry produktu Pathron XT black snb vázání s fastec systémem

Určení Pánské

Další produkty z kategorie Snowboardy

Další produkty od výrobce Gravity


Top