Gravity Cosa 19/20 snowboard + Gravity G1 black/grey vázání

Tento výjimečný výrobek Gravity Cosa 19/20 snowboard + Gravity G1 black/grey vázání značky Gravity jednoduše můžete pořídit tady za výprodejovou cenu. Cena od 6869 Kč
Cena: 6869 Kč

Set produktů za zvýhodněnou cenu. Gravity Cosa je univerzální allround snowboard ideální pro ridery, kteří si chtějí hlavně zajezdit na sjezdovce a občas i v prašanu. Pro jezdce s velkou nohou (boty 11 a výš) je určena wide verze.

Základní model snowboardového vázání Gravity G1 je určený pro první seznámení se snowboardingem. Za skvělou cenu dostanete spolehlivé a funkční vázání, které vás podrží pokaždé, když to budete potřebovat. Díky posuvné patě můžete pohodlně nastavit velikost přesně podle vaší boty. Gravity Cosa 19/20 snowboard

Gravity Cosa je univerzální allround snowboard ideální pro ridery, kteří si chtějí hlavně zajezdit na sjezdovce a občas i v prašanu. Pro jezdce s velkou nohou (boty 11 a výš) je určena wide verze.

• Camber – klasické prohnutí snowboardu, umožňuje nejstabilnější jízdu po hraně, přesnost a maximální možnou pružnost při odrazu do skoku. Ideální pro all-mountain snowboardy a pro freestyle s nejvyššími nároky na přesnost a velký odraz (pop).

• Directional – o něco delší špička než patka umožňuje flexibilitu pro vyšší výkon ve směru dopředu a lepší klouzání v prašanu. Directional prkna si poradí s jakýmkoliv terénem.

• Woodcore – všechny Gravity snowboardy jsou vyráběny ze 100% dřevěného jádra. Používáme kvalitní topolové dřevo doplněné o panely tvrdého, exotického dřeva.

• Biax (0°/90°) – nejčastěji používaný způsob laminace dodává snowboardu kvalitní pop a lehkou torzní flex. Díky tomu prkno lehce zatáčí a užijete si s ním spoustu zábavy na sjezdovkách i ve snowparku.

• Sidewall – 360°ABS sidewall chrání hranu proti poškození, lépe přenáší energii na hranu a tlumí vibrace.

• Micro Inserts – inzerty jsou umístěny v pozici 4 × 2 cm. Oproti běžným inzertům (4 × 4 cm) umožňují přesnější nastavení stance.

• Wax Base – všechny naše snowboardy jsou již z výroby navoskované a nachystané pro okamžité použití.

Gravity G1 black/grey 19/20 snowboardové vázání

Základní model snowboardového vázání Gravity G1 je určený pro první seznámení se snowboardingem. Za skvělou cenu dostanete spolehlivé a funkční vázání, které vás podrží pokaždé, když to budete potřebovat. Díky posuvné patě můžete pohodlně nastavit velikost přesně podle vaší boty.

• G1 Baseplate – plastová základna zhotovená z jednoho kusu, je vybavena posuvnou patou a předním a zadním plastovým power pedálem.
• Plastové ráčny – funkční plastové ráčny s přesným krokem.
• Power Strap – nártový strap použitý na základních modelech vázání G1 a G1 Lady, nabízí větší podporu začínajícím jezdcům
• Comfort Toe Strap – přední polstrovaný strap, který lze zapnout jak klasicky shora, tak přes špičku boty.
• G1 Highback – opěrná patka navržená tak, aby přesně kopírovala tvar boty, poskytuje maximální podporu při jízdě. Vnitřní strana je opatřena EVA výstelkou pro celodenní pohodlí.

Parametry produktu Gravity G1 black/grey 19/20 snowboardové vázání

Určení Pánské

Další produkty z kategorie Snowboardy

Další produkty od výrobce Gravity


Top