GymBeam Fitness trampolína Jump

Tento velmi žádaný kus GymBeam Fitness trampolína Jump od populární značky GymBeam pořídíte u nás nyní opravdu výhodně. Právě lze objednat jen za 3149 Kč
Cena: 3149 Kč

Fitness trampolína Jump je sportovní příslušenství, které využijete na dynamický trénink založený na intenzivním skákání. Při tom budete budovat kondici, efektivně spalovat kalorie a zároveň posilovat svaly celého těla. Tato trampolína má protiskluzový povrch a nastavitelnou rukojeť, které se můžete při skákání držet. Ocení ji tak každý, kdo se skákání na trampolíně věnuje delší dobu, ale i úplní začátečníci.

Fitness trampolína Jump – sportovní příslušenství na trénink dynamického skákání na trampolíně, při kterém budete budovat kondici a posilovat celé tělo

Fitness trampolína Jump patří mezi populární sportovní příslušenství, které je určené na dynamický trénink intenzivního skákání. Při tom dochází k budování kondice, efektivnímu spalování kalorií a posilování celého těla. Tato trampolína má tvar hexagonu se stabilním rámem. Disponuje také protiskluzovým povrchem, který zaručí větší bezpečnost během skákání. Nechybí jí však ani rukojeť s polstrováním, kterou si můžete nastavit do 4 různých výšek dle vašich potřeb. Při skákání se jí pak můžete držet, a díky tomu se stane částečnou oporou. Myslete však na to, že neudrží váhu celého těla.

Výhodou fitness trampolíny Jump je také jednoduché sestavování. Skákací podložka se k rámu připojuje pomocí latexových odporových lanek. Je tak bezpružinová, což má celou řadu výhod. Patří mezi ně větší odolnost, delší životnost, tišší provoz a stabilnější povrch, který umožňuje lepší kontrolu nad pohybem. Může se však pochlubit také vysokou nosností do 150 kg.

Fitness trampolína Jump se hodí jako součást domácí posilovny. Už tak nebudete muset chodit jen na lekce intenzivního skákání ve fitness centru, ale zvládnete trénovat tuto aktivitu, kdykoliv budete chtít. Kromě skákání můžete na trampolíně běhat na místě, dělat dřepy s výskokem, twisty, zakopávání nebo třeba přenášet váhu z jedné nohy na druhou. Stačí si jen pustit energickou hudbu a můžete se pustit do dynamického cvičení. Využije ji každý, kdo se tomuto sportu věnuje déle, ale také úplní začátečníci.

Fitness trampolína Jump a její výhody

  • sportovní příslušenství určené k tréninku dynamického skákání
  • vybavena polstrovanou rukojetí s možnosti nastavení do 4 různých výšek
  • má protiskluzový povrch
  • je bezpružinová
  • snadno se sestavuje
  • pomáhá budovat kondici a spalovat kalorie
  • ideální na kondiční trénink, při kterém dochází k posilování celého těla
  • je vhodná pro začátečníky i pokročilé sportovce

Materiál

Rám – ocel, skákací plocha – PP, odporové lanko – latex.

Rozměry

Vlastnosti
Průměr 122 cm
Plocha na skákaní 100 cm
Nosnost 150 kg
Velikost rámu 130 x 122 x 32,5 cm
Celková hmotnost 13,5 kg
Čistá hmotnost 12,3 kg
Průměr odporového lanka 7,0 – 7,5 mm
Nastavitelná výška rukojeti 107 / 114 / 121 / 128 cm
Velikost balení 7 x 15 x 31 cm

Další produkty z kategorie Trampolíny

Další produkty od výrobce GymBeam


Top