H-Q Sada bezpečných infra tanků 1/32, 2v1 + 2x Náhradní akumulátor 600 mAh

Designový výrobek H-Q Sada bezpečných infra tanků 1/32, 2v1 + 2x Náhradní akumulátor 600 mAh značky H-Q snadno najdete na našich stránkách teď téměř zdarma! Aktuálně v akci za 1699 Kč
Cena: 1699 Kč

Set produktů za zvýhodněnou cenu. Tiger vs. Abrams. Dva RC tanky za cenu jednoho. RC Tanky proti sobě bojují pomocí infra paprsků. Včetně dvou dobíjecích akumulátorů a nabíječek.

Náhradní akumulátor pro Conqueror H-Q Sada bezpečných infra tanků 1/32, 2v1

Tiger vs. Abrams. Dva RC tanky za cenu jednoho. RC Tanky proti sobě bojují pomocí infra paprsků. Včetně dvou dobíjecích akumulátorů a nabíječek.

RC sada dvou tanků. Tanky střílí infra paprsky do vzdáleností 3m. Kromě klasického pohybu a otáčení modelu tanku pomocí pásu je dále možné ovládat celou věž s hlavní. Vedle hlavně je umístěn vysílač Infračervených střel. Oba RC modely mají indikátor životnosti se 4 body. Po zhasnutí 4 světel tank bitvu prohrává. Tank je vybaven reproduktorem, který simuluje zvuk startu motoru, pohyb pásů, střely tanku a zásah střely jiného tanku. Střela a zásah tanku jsou rovněž imitovány pohybem modelu tanku a světelnými efekty. Věž tanku lze otáčet o 360°.

ZPRACOVÁNÍ SE SMYSLEM PRO DETAIL
ZÁBAVA PRO 2
GUMOVÉ PÁSY

Obsah balení:

  • 2 x RC model tanku
    1:32
  • tank 1: 30.5×10.5×10.2cm abrams
  • tank 2: 27.5x12x11cm tiger
  • 2 x akumulátor do modelu tanku
  • Nabíječka (umí nabíjet oba akumulátory najednou)
  • 2 x infra ovladač
  • Doba provozu 10 – 25 minut dle stylu používáme, v souvisejích položkách naleznete náhradní akumulátory i s vyšší kapacitou

Náhradní akumulátor pro Conqueror 4×4 a pro RC stroje

Náhradní akumulátor pro Conqueror

Náhradní akumulátor pro Conqueror

4.8V 600 mAh

Další produkty z kategorie RC modely

Další produkty od výrobce H-Q


Top