Hannah Selena 18/19 dark dámská mikina + triko Hannah Terello

Vynikající výrobek Hannah Selena 18/19 dark dámská mikina + triko Hannah Terello od značky Hannah můžete najít tady a teď právě opravdu výhodně! Akční ceny od 1599 Kč
Cena: 1599 Kč

Set produktů za zvýhodněnou cenu. Dámská mikina Selena je ideální společnicí pro veškeré lyžařské a volnočasové aktivity.

Dámské tričko s dlouhým rukávem Hannah Terello
Hannah Selena 18/19 dark stripe dámská mikina

Dámská mikina Selena je ideální společnicí pro veškeré lyžařské a volnočasové aktivity.

Použitý materiál má výborné termoregulační vlastnosti. Mikina je vybavena reverzním dlouhým zipem a hlavními kapsami. Rukávy se spodním krajem lemovaným gumou a stojáček vám dopřejí maximum pohodlí během celodenních radovánek nejen na sněhu. Mikinu si můžete vybrat z několika barev.

Reverzní dlouhý zip / stojáček / hlavní kapsy / rukávy lemované gumou / spodní kraj lemovaný gumou / 100% polyester / Polarsoft Micro

Hannah Terello 18/19 anthracite(pink) dámské funkční triko

Dámské tričko s dlouhým rukávem Hannah Terello je vyrobeno z 92 % polyesteru a 8 % elastanu. Kombinace funkčního a pružného materiálu je velice příjemná při styku s pokožkou a navíc má dobré termoregulační vlastnosti. Doporučujeme ho jako součást oděvu při všech pohybově náročnějších aktivitách, které se odehrávají venku za chladnějšího počasí. Díky decentnímu potisku na prsou se hodí i pro denní nošení.

Dlouhý rukáv / potisk na prsou / schopnost termoregulace

Parametry produktu Hannah Terello 18/19 anthracite(pink) dámské funkční triko

Určení Dámské
Použití lyžování, volný čas, horská turistika, Ostatní aktivní sporty
Sezóna Jaro, Podzim, Zima

Další produkty z kategorie Dámské mikiny

Další produkty od výrobce Hannah


Top