Husky Capture 40l dark blue

Tento žádaný výrobek Husky Capture 40l dark blue od známého výrobce HUSKY snadno získáte právě nyní skutečně levně! Akční cena již od 2392 Kč
Cena: 2392 Kč

Tento batoh si zamiluje každý cestovatel. Komfortní zádový systém, ramenní hrudní a bederní popruhy, které neomezí váš pohyb a zároveň batoh zafixují na vašich zádech. Systém kapes s kvalitním zipem, ale i elastické odkládací kapsy jsou nepostradatelnou součástí batohu CAPTURE 40. Odolné materiály a přezky vás nenechají na pospas. Výbava batohu Capture: zádový systém AIR BACK, 2 komory, horní vstup, přední vstup, dolní vstup, přední elastická kapsa, přední zavíratelná kapsa na zip, boční elastické kapsy na lahev a drobnosti, boční kompresní popruhy, hrudní a bederní popruh, úchyty na trekové hole, pláštěnka, výstup na hydrovak, kapsa na hydrovak, reflexní prvky, kapsa na odnímatelné čapici, vnitřní boční síťované kapsy.

Objem 40 l
Hmotnost 1300 g
Rozměry 65 × 31 × 22 cm
Materiál 200D Jacquard Nylo, PU zátěr

VNĚJŠÍ MATERIÁL: 200D Jacquard nylon, PU zátěr

Lehká a prodyšná syntetická vlákna, která však disponují dostatečnou pevností a pružností. Velmi dobře také vzdorují UV záření.

ZÁDOVÝ SYSTÉM: Prodyšná síťovina (konstrukční technologie NBS)

Prodyšná síťovina

Vysoce prodyšná tkanina o nízké hmotnosti v poměru k celkovému objemu. Mezi její vlastnosti patří, že neabsorbuje vlhkost, je perfektně pružná a antialergická.

Konstrukční technologie NBS (NET BACK SYSTEM)

Síťovaný zádový systém, který je unikátní svou konstrukcí. Fixují ho dvě duralové výztuhy, jenž drží tělo batohu dál od síťky přiléhající na záda. Vzniká tak meziprostor, kde může vzduch volně cirkulovat mezi vašimi zády a batohem. Navíc má tento systém skvělou tvarovou přizpůsobivost.

Další produkty z kategorie Batohy

Další produkty od výrobce HUSKY


Top