Husky Devon blue/khaki

Tento unikátní výrobek Husky Devon blue/khaki s osvědčenou značkou HUSKY seženete u nás teď opravdu výhodně. Nabídky již od 3192 Kč
Cena: 3192 Kč

Pohodlný péřový spací pytel Devon -5°C v novém designu oceníš, pokud patříš k milovníkům cestování na lehko Tenhle spacák je lehký, skladný a skvěle využitelný pro baťužkáře, cyklisty a milovníky treků a dalších outdoorových aktivit v jarním a letním období, kteří chtějí nocovat v teple a pohodlí. • Kvalitní výplň z kachního peří pro vynikající tepelný komfort.
• Extra nízká hmotnost 850 g a malé rozměry ve sbaleném stavu.
• Vysoká odolnost, pohodlí a izolační vlastnosti díky špičkovým materiálům na vnitřní i vnější straně.
• Značkový, zateplený dvoucestný zip s pojistkou pro snadnou manipulaci.
• Další výbava: vnější a vnitřní kapsa, protiskluzové pásy, vnitřní zateplovací léga, stahování kapuce.

Náplň kachní peří 260g, 90/10- 700cuin
Konstrukce komorová
Vnitřní materiál 20D 380T Nylon
Vnější materiál 20D 380T Nylon
Příslušenství kompresní obal, skladovací vak, protiskluzové pásy
Hmotnost 850 g
Doporučená maximální výška osoby 195 cm
Rozměr sbalený 25 x 15 cm
Rozměr 85 x 220 cm

VNITŘNÍ MATERIÁL: 20D 380T Nylon

Velmi jemná, lehká a prodyšná 100% nylonová vlákna, která zároveň dosahují dostatečné pevnosti a pružnosti. Velice účinně proto odolávají proti roztržení či jinému mechanickému poškození. Materiál je vodoodpudivý a je také vhodný do nízkých teplot, neboť má dobré tepelně izolační vlastnosti.

NÁPLŇ: Kachní peří 260 g – 90/10, 700 cuin

Kachní peří 260 g (prachové peří/ drobná pírka – 90/10, plnivost – 700 cuin)

Kachní peří patří v současné době mezi vůbec nejkvalitnější přírodní vyplňovací materiály. Jeho silnou stránkou jsou nadstandartní tepelně izolační vlastnosti, velmi nízká hmotnost a dobrá stlačitelnost náplně, která zajišťuje malý objem. To vše při zachování dlouhé životnosti. Pro tyto své přednosti splňuje vysoké nároky, které jsou kladeny zejména na zimní expediční spací pytle.
U péřových spacích pytlů je smícháno prachové peří s drobnými pírky. Prachové peří plní funkci izolační a drobná pírka zaručují tzv. LOFT efekt neboli nadýchatelnost. V případě peří se uvádí ještě jednotka cuin, která určuje maximální schopnost peří vyplnit objem. Čím vyšší je tato hodnota, tím je plnivost lepší.

VNĚJŠÍ MATERIÁL: 20D 380T Nylon

Velmi jemná, lehká a prodyšná 100% nylonová vlákna, která zároveň dosahují dostatečné pevnosti a pružnosti. Velice účinně proto odolávají proti roztržení či jinému mechanickému poškození. Materiál je vodoodpudivý.

Comfort: 7°C

KOMFORTNÍ TEPLOTA značí údaj, který je pro výběr spacáku to pravé. Dle aktuální platné normy se při této teplotě za normálních podmínek standardní žena (25 let, 60 kg, 160 cm) v uvolněné poloze ve spacáku pohodlně vyspí a nebude pociťovat chlad.
Limit: 3°C

LIMITNÍ TEPLOTA je údaj, který tě dle aktuální platné normy upozorňuje na spodní teplotní hranici, při které za normálních podmínek standardní muž (25 let, 70 kg, 173 cm) ve schoulené poloze těla ve spacáku ještě nepociťuje chlad.
Extreme: -5°C

EXTRÉMNÍ TEPLOTA je dle aktuální platné normy údaj, který říká pozor. Zde se o komfortním spaní mluvit nedá, podle této teploty spacák určitě nevybírej. Při překročení této teploty v lepším případě hrozí standardní ženě (25 let, 60 kg, 160 cm) prochladnutí, v horším se může jednat o vážné poškození zdraví.

Další produkty z kategorie Spacáky

Další produkty od výrobce HUSKY


Top