Husky Drumy -10°C

Zlevněný produkt Husky Drumy -10°C od značky HUSKY jednoduše získáte na našich stránkách za výprodejovou cenu. Cena již od 3817 Kč
Cena: 3817 Kč

Péřový spacák Drumy -10 °C je ideální volbou pro cyklisty, motorkáře a všechny, kteří potřebují cestovat nalehko a nocovat v teple i pohodlí. Pokud ti nevyhovuje spacák typu mumie, užij si pohodlí péřového spacího vaku Drumy v klasickém dekovém střihu, který můžeš kompletně rozepnout do přikrývky. Výhody: Kvalitní výplň z kachního peří pro vynikající tepelný komfort. Vysokou odolnost, pohodlí a izolační vlastnosti zaručí špičkové materiály na vnitřní i vnější straně. Protiskluzové pásy na zadní části zabraňují sklouzávání spacího pytle z podložky. Spacák lze zcela rozepnout a použít jako klasickou přikrývku. Značkový, zateplený dvoucestný zip s pojistkou pro snadnou manipulaci. Komfortní výbavu doplňují vnější a vnitřní kapsa na drobnosti.

náplň kachní peří 300g, 90/10- 700cuin
Konstrukce komorová
Vnitřní materiál 30D 350T Nylon
Vnější materiál 30D 350T Nylon
Příslušenství kompresní obal, skladovací vak, poutka pro skladování, protiskluzové pásy
Hmotnost 930 g
Doporučená maximální výška osoby 195 cm
Rozměr sbalený 32 x 17 cm
Rozměr 85 x 220 cm

NÁPLŇ: Kachní peří 300 g – 90/10, 700 cuin

Kachní peří 300 g (prachové peří/ drobná pírka – 90/10, plnivost – 700 cuin)

Kachní peří patří v současné době mezi vůbec nejkvalitnější přírodní vyplňovací materiály. Jeho silnou stránkou jsou nadstandartní tepelně izolační vlastnosti, velmi nízká hmotnost a dobrá stlačitelnost náplně, která zajišťuje malý objem. To vše při zachování dlouhé životnosti. Pro tyto své přednosti splňuje vysoké nároky, které jsou kladeny zejména na zimní expediční spací pytle.
U péřových spacích pytlů je smícháno prachové peří s drobnými pírky. Prachové peří plní funkci izolační a drobná pírka zaručují tzv. LOFT efekt neboli nadýchatelnost. V případě peří se uvádí ještě jednotka cuin, která určuje maximální schopnost peří vyplnit objem. Čím vyšší je tato hodnota, tím je plnivost lepší.

VNITŘNÍ MATERIÁL: 30D 350T Nylon

Velmi jemná, lehká a prodyšná 100% nylonová vlákna, která zároveň dosahují dostatečné pevnosti a pružnosti. Velice účinně proto odolávají proti roztržení či jinému mechanickému poškození. Materiál je vodoodpudivý a je také vhodný do nízkých teplot, neboť má dobré tepelně izolační vlastnosti.

VNĚJŠÍ MATERIÁL: 30D 350T Nylon

Velmi jemná, lehká a prodyšná 100% nylonová vlákna, která zároveň dosahují dostatečné pevnosti a pružnosti. Velice účinně proto odolávají proti roztržení či jinému mechanickému poškození. Materiál je vodoodpudivý.

Další produkty z kategorie Spacáky

Další produkty od výrobce HUSKY


Top