Husky Enemy blue

Kvalitní a oblíbený kus Husky Enemy blue od top výrobce HUSKY jednoduše můžete najít na našich stránkách nyní ve slevě! Cena od 2712 Kč
Cena: 2712 Kč

Spací pytel Ember je skladný, praktický a nezklame ani v obtížnějších podmínkách a chladnějších nocích. Jeho výhodou je nízká hmotnost a malý přepravní objem. Kvalitní použité materiály mu propůjčují důležité vlastnosti jako je pohodlí, odolnost vůči venkovní nepohodě a skvělý teplotní komfort. Tento model je vhodný k venkovnímu užívání od jara až do konce podzimu. Standardem je výbava protiskluzovými pásy, zateplovacím límcem, vnějším stahováním kolem hlavy, vnitřní kapsou pro vytvoření polštáře,anatomickým a zatepleným zipem či kapsičkami na drobnosti. • Kvalitní náplň ze 7-kanálkového dutého vlákna pro skvělý tepelný komfort
• Vysokou odolnost, prodyšnost a izolační vlastnosti zaručí nejkvalitnější materiál na vnitřní i vnější straně
• Protiskluzové pásy na zadní části zabraňují sklouzávání spacího pytle z podložky.
• Součástí standardní výbavy je stahovací límec.
• Značkový, zateplený anatomický zip pro snadnou manipulaci.
• Další výbava: vnější a vnitřní kapsa na drobnosti, kapsa pro vytvoření polštáře, stahování okolo hlavy, krycí léga hlavního zipu.

Náplň 7-kanálkové duté vlákno
Konstrukce dvouvrstvá
Vnitřní materiál Soft Nylon
Vnější materiál 40D 290T RipStop Nylon
Příslušenství kompresní obal, protiskluzové pásy
Hmotnost 1340 g
Doporučená maximální výška osoby 185 cm
Rozměr sbalený 35 x 20 cm
Rozměr 85 x 210 cm

VNĚJŠÍ MATERIÁL: 40D 290T Nylon Ripstop

VNITŘNÍ MATERIÁL: Soft Nylon

Soft Nylon

Příjemně jemná, lehká a prodyšná syntetická vlákna, která zároveň disponují dostatečnou pevností a pružností. Materiál je vhodný do nízkých teplot neboť má dobré tepelně izolační vlastnosti.

NÁPLŇ: 7-kanálkové duté vlákno

7-kanálkové duté vlákno

Jedná se o dutá, spirálově stočená, syntetická, polyesterová vlákna se sedmi kanálky. Prostřednictvím pružného spletení, pečlivé výroby a správného formování dosahuje materiál bezvadného LOFT efektu neboli schopnosti nasát vzduch a tím izolovat. Pro získání delší životnosti a maximálního účinku jsou vlákna ještě potažena vrstvou silikonu, což upevní jejich vzájemnou polohu a omezuje vzájemné tření. Mezi další výhody patří, že neabsorbují vlhkost, rychle vysychají, jsou vhodná pro alergiky a velmi snadno se udržují.

Comfort: 6°C

KOMFORTNÍ TEPLOTA značí údaj, který je pro výběr spacáku to pravé. Dle aktuální platné normy se při této teplotě za normálních podmínek standardní žena (25 let, 60 kg, 160 cm) v uvolněné poloze ve spacáku pohodlně vyspí a nebude pociťovat chlad.
Limit: 0°C

LIMITNÍ TEPLOTA je údaj, který tě dle aktuální platné normy upozorňuje na spodní teplotní hranici, při které za normálních podmínek standardní muž (25 let, 70 kg, 173 cm) ve schoulené poloze těla ve spacáku ještě nepociťuje chlad.
Extreme: -12°C

EXTRÉMNÍ TEPLOTA je dle aktuální platné normy údaj, který říká pozor. Zde se o komfortním spaní mluvit nedá, podle této teploty spacák určitě nevybírej. Při překročení této teploty v lepším případě hrozí standardní ženě (25 let, 60 kg, 160 cm) prochladnutí, v horším se může jednat o vážné poškození zdraví.

Další produkty z kategorie Spacáky

Další produkty od výrobce HUSKY


Top