Husky Městský batoh Cingy 30l black

Oblíbený kus Husky Městský batoh Cingy 30l black od populárního výrobce HUSKY snadno najdete zde nyní levně. Akční cena již od 2232 Kč
Cena: 2232 Kč

Rafinovaný systém kapes vám zaručí pohodlné cestování bez zbytečně dlouhého hledání vašeho vybavení. Vzdušný zádový systém vám zajistí komfort na každé cestě. odolné přezky, kvalitní zipy a výběr odolného materiálu budou důvodem proč zvolit právě CINGY 30. • Vlastnosti:

Z pevného a lehkého materiálu 200D Jacquard nylon, PU zátěr.
Prodyšné polstrování na anatomicky tvarovaných ramenních a bederních popruzích.
Zádový systém NBS.
Adaptivní závěsný systém na veškeré vybavení.
Vybavení batohu Cingy: 2 komory, hlavní vstup, dolní vstup, přední zavíratelná kapsa na zip, přední elastická kapsa, boční elastické kapsy na lahev a drobnosti, vnitřní boční síťované kapsy, hrudní a bederní popruhy, úchyty na trekové hole, pláštěnka, kapsa na hydrovak, výstup na hydrovak, reflexní prvky, odvětrávaná záda.

• Objem 30 L
• Hmotnost 1100 g
• Rozměry 55 x 31 x 20 cm
• Materiál 200D Jayquard Nylon, PU zátěr

VNĚJŠÍ MATERIÁL: 200D Jacquard nylon, PU zátěr

Lehká a prodyšná syntetická vlákna, která však disponují dostatečnou pevností a pružností. Velmi dobře také vzdorují UV záření.

ZÁDOVÝ SYSTÉM: Prodyšná síťovina (konstrukční technologie NBS)

Prodyšná síťovina

Vysoce prodyšná tkanina o nízké hmotnosti v poměru k celkovému objemu. Mezi její vlastnosti patří, že neabsorbuje vlhkost, je perfektně pružná a antialergická.

Konstrukční technologie NBS (NET BACK SYSTEM)

Síťovaný zádový systém, který je unikátní svou konstrukcí. Fixují ho dvě duralové výztuhy, jenž drží tělo batohu dál od síťky přiléhající na záda. Vzniká tak meziprostor, kde může vzduch volně cirkulovat mezi vašimi zády a batohem. Navíc má tento systém skvělou tvarovou přizpůsobivost.

Další produkty z kategorie Batohy

Další produkty od výrobce HUSKY


Top