Intex Nafukovací postel 64412 Comfort TWIN 99 x 191 x 46 cm

Akční kus Intex Nafukovací postel 64412 Comfort TWIN 99 x 191 x 46 cm originál od výrobce Intex snadno najdete tady a teď právě ve výprodejové akci. Právě teď jen za 1540 Kč
Cena: 1540 Kč

Model Twin Size, se právem řadí mezi top produkty v oblasti nafukovacích lůžek a postelí. Poskytuje skvělý komfort, který snadno předčí i většinu běžných postelí. Promyšlená konstrukce a užití pouze těch nejmodernějších materiálů zajišťují velkou spolehlivost a trvanlivost, nemluvě o aplikaci na dotek příjemných materiálů, díky kterým prakticky nepoznáte, že spíte na nafukovací matraci. Zdravý a bezpečný spánek zajišťuje technologie multi-komorového rozdělení vzduchového jádra. Díky této technologii celá postel výtečně tepelně izoluje a nehrozí tedy lokální prochlazení, jako u obyčejných matrací. Další velkou výhodou více komorové konstrukce, je její schopnost absorbovat a tlumit vibrace a díky tomu Vám umožní spát v klidu.

O zdravý spánek se také stará patentovaná technologie „Fiber-Tech®“ poskytující výtečnou oporu unaveným zádům a zabraňuje nepříjemnému strnutí svalů. Fiber-Tech® zároveň slouží jako výztuž pro celou nafukovací postel a právě díky ní je postel Intex Twin Size bezkonkurenčně stabilní a má dlouhou životnost i při aktivním užívání.

Obrovskou devizou moderní postele Intex Twin Size je snadnost jejího použití. Pryč jsou doby, kdy nafouknutí matrace byla těžká práce. Twin Size je dodávána se zabudovanou vzduchovou pumpou, která Vaši postel nafoukne za pouze 3 minuty!

Technický popis:
– Výrobce: Intex
– Rozměry: 99 x 191 x 46 cm
– Materiál: vinyl
– Nosnost: 136 kg
– Technologie: Fiber-Tech®
– Doba nafukování: 2 a 1/2 minuty
– Zabudovaná el. vzduchová pumpa 220V AC
– Rozměry ve složeném stavu: 17 x 37 x 40 cm
– Váha: 6,5 kg

Další produkty z kategorie Nafukovací matrace

Další produkty od výrobce Intex


Top