Kombajn – sklízecí řezačka na kukuřici 1/24 – světlý

Tento kvalitní produkt Kombajn - sklízecí řezačka na kukuřici 1/24 - světlý od kvalitní značky jednoduše najdete u nás se slevou. Cena již od 1390 Kč
Cena: 1390 Kč

Kombajn neboli sklízecí řezačka na kukuřici je nádherně zpracovaný RC model, který svítí a kouří se mu z komína.

Máme novinku pro nadšence zemědělských strojů, pokud dlouho čekáte na kombajn na dálkové ovládání, máme pro vás dobrou zprávu. Sice se nejedná přímo o kombajn, ale o řezačku na kukuřici, tento model má totiž vepředu místo klasického nástavce řezačku na kukuřici, která se dá sklopit,zvednout a řezací kola se při jízdě točí. Celý model působí velice realisticky a tak určitě zvládne sbírat, drtit a nakládat přímo u vás v dětském pokojíčku. Vyhazovač se dá ručně otočit o 360°, k jeho kompletnímu složení je potřeba malý křížový šroubováček.

Dětem rozsvítí očička i LED světla, na střeše jsou umístěna oranžová a vepředu bílá. Můžete je zapnout pomocí dálkového ovladače, stejně tak i zvukové efekty. Totální vychytávkou tohoto modelu je ovšem nádrž na vodu pod kapotou odkládacího prostoru, díky tomu z komína vychází obláčky páry, které krásně simulují kouř z výfuku.

Celý stroj sedí na podvozku a přímo pod kabinou jsou umístěna veliká kola. Řízen je přes zadní menší kola. Pneumatiky jsou z měkké pryže s hlubokým vzorkem. Kabina řidiče je zpracovaná do posledního detailu a kompletně uzavřená. Kolem ní je vnější zábradlí s naznačenými zrcátky.

Ovládání je velice snadné, pomocí páčkového ovladače na frekvenci 2,4Ghz. Potřebujete do něj 2xAAA baterie. Akumulátor Li-ion 500mAh s JST konektorem nabijete jednoduše USB nabíječkou. Udrží model v chodu cca 30 minut.

Technické parametry:

Rozměry: 28x11x14cm

Hmotnost: 564g

Pohon: 2WD

Dosah: cca20m

Rychlost: cca 8km/h

Akumulátor: Li-ion 1S 3,7V 500mAh JST

Doba nabíjení: cca 120minut

Obsah balení:

  • Kombajn – sklízecí řezačka na kukuřici
  • USB nabíječka
  • Akumulátor
  • Ovladač
  • Nádobka na vodu

Další produkty z kategorie Traktory


Top