Lake MX219 Carbon černo/šedé tretry POUZE EU 45,5 wide (VÝPRODEJ)

Tento vynikající výrobek Lake MX219 Carbon černo/šedé tretry POUZE EU 45,5 wide (VÝPRODEJ) od známé společnosti Lake můžete najít na našich stránkách ve slevě. Nyní za akční cenu 4491 Kč
Cena: 4491 Kč

Závodní MTB tretry LAKE MX219 s jedním upínacím systém BOA a 100% karbonovou podrážkou Lake Race zajišťující požadovanou tuhost s optimálním přenosem síly na pedál. V kombinaci s gumou Mountain Competition jsou tretry zároveň pohodlné i při chůzi. Svršek modelu je vyroben ze syntetické kůže Clarino Microfiber specifickou svojí nízkou hmotností a odolností při zachování vysoké prodyšnosti. Svými vlastnostmi a funkcí se blíží pravé kůži.

Svršek
Clarino Microfiber Leather v kombinaci se síťovinou. V oblasti upínacího systému BOA® jsou použity odolné Carbitexové panely pro snížení tření lanka.

Podešev
Lake Competition 100% karbonová podrážka v kombinaci s gumou Mountain Competition s vylepšenou odolností a stabilitou. 100% podrážka z uhlíkových vláken poskytuje ideální přenos síly na pedál v kombinaci s výbornou tuhostí, nízkou hmotností a elengantním vzhledem.

Upínání

Jeden upínací systém L6 BOA® Push/Pull. Vyznačuje se svojí odolností proti nárazu a ochraně proti vniknutí nečistot a náhodnému otevření.

Velikosti
– Standardní: celá čísla – 37-48; 50, půl čísla – 41,5-46,5
– WIDE: celá čísla – 39-48; 50, půl čísla – 41,5-46,5

Následná péče a údržba treter při používání:
– V případě znečištění otřete svršek navlhčeným hadříkem s mýdlovou vodou.
– V případě nutnosti je možné použít kartáček pro mechanické odstranění nečistot.

Další produkty z kategorie Cyklistické tretry

Další produkty od výrobce Lake


Top