LiveUp tréninkové nářadí Viper posilovací tubus

Tento žádaný výrobek LiveUp tréninkové nářadí Viper posilovací tubus značky LiveUp naleznete právě zde skutečně levně. Nabídka již od 2690 Kč
Cena: 2690 Kč

Kanadský expert na fitness Michel Dalcourt, který trénoval mladé hokejisty si při své práci všiml, že chlapci kteří vyrůstali na farmě a byli nuceni volný čas trávit manuálními pracemi, jsou fyzicky na vyšší úrovni, než ti, kteří přišli z městského prostředí a trénovali v posilovnách tradičními cviky. Dalcourt tedy zkonstruoval posilovací náčiní, které je sice jednoduché, ale nabízí nepřeberné množství cviků, které vytvořilo most mezi pohybovou aktivitou a posilováním, které je neuvěřitelně funkční a účinné, které je vhodné pro začátečníky i vrcholové sportovce, a které získalo označení ViPR (Vitality – vitalita, Performance – výkon, Reconditioning – regenerace).

Obdobou náčiní ViPR je tréninkové nářadí LiveUp Viper. Něco málo přes metr dlouhý tubus se třemi otvory pro různé typy uchycení je vyrobený z prakticky nezničitelné lisované gumy a neochudí vás o žádný cvik ani funkci, které nabízí zmíněné náčiní ViPR.

průměr:14,5 cm
počet kusů:1 ks
materiál:lisovaný Kaučuk
délka:106 cm
hmotnost:6 kg, 10 kg
barva:červená, šedá
roční kolekce:2015

Další produkty z kategorie Ostatní fitness nářadí

Další produkty od výrobce LiveUp


Top