MARBO Boxovací pytel MC-W180/45-EX prázdný

Unikátní kus MARBO Boxovací pytel MC-W180/45-EX prázdný od značky MARBO najdete u nás právě opravdu levně! Teď za akční cenu 1269 Kč
Cena: 1269 Kč

Prázdný, boxovací pytel MARBO Sport MC-W180/45-EX je vyroben z plavilu – materiálu, který vychází z plachtoviny, ale je upraven, aby odolal i maximálním výzvám. Označení „-EX“ znamená, že je v nejexponovanějším místě zpevněn druhou vrstvou plavilu.

Boxovací pytel obdržíte prázdný, součástí je polyesterový vak (torpédo) o průměru 22 cm a výšce 55 cm, který se naplní přibližně 20-ti kilogramy suchého písku a následně se vloží do spodní části pytle. Torpédo slouží jako základní prvek pytle, který jej zatíží a zamezuje nadměrnému houpání pytle. Zbývající prosto je potřeba vyplnit měkkým materiálem, nejčastěji se používá textilní cupanina a nebo zbytky jakéhokoliv textilu. Správnou kombinací množství písku v torpédu a množstvím textilu docílíte ideální hmotnosti a tvrdosti pro Vás trénink.

Na spodní části pytle jsou 2 nylonové řemeny, které slouží pro zpevnění dna a zároveň drží ocelové oko pro připevnění expandéru (není součástí balení). Horní část pytle je nesena ocelovými řetězy, které jsou s popruhy spojeny pomocí 6 mm ok ve tvaru trojúhelníku, tento tvar nedeformuje popruh a také přispívá k dlouhé životnosti pytle. Vrchní víko je opatřeno 10 mm zipem pro snadnou úpravu náplně. Kvalitní švy jsou šité režnou nití Coats Epic na strojích Durkopp Adler.

Parametry:

  • Materiál: Plavil
  • Zip: zpevněný, 10 mm
  • Řetězy: 4 mm, 45 cm
  • Výška pytle: 180 cm
  • Šířka pytle: 45 cm
  • Režná nit Coats Epic

Další produkty z kategorie Boxovací pytle a hrušky

Další produkty od výrobce MARBO


Top