Marimex Bazén Florida Premium CLEARVIEW 4,88×1,22 m + KF 5,7 vč. příslušenství

Tento výjimečný kus Marimex Bazén Florida Premium CLEARVIEW 4,88x1,22 m + KF 5,7 vč. příslušenství od top výrobce Marimex snadno získáte tady teď právě téměř zdarma. Právě teď jen za 14990 Kč
Cena: 14990 Kč

Bazén Florida Premium Clearview nabízí vyšší stupeň bezpečnosti, kvality a životnosti. Tato vylepšená verze je určená nejnáročnějším uživatelům. Bazénové stěny jsou vyrobeny ze zpevněného PVC složeného z 3 vrstev a z průhledné vrstvy u horního okraje bazénu. Pevnost a trvanlivost zajišťuje vyztužená obvodová i nosná konstrukce chráněná proti korozi dvojím práškovým lakem na vnitřní i vnější straně. Jednou z výhod bazénů Florida Premium Clearview je snadná montáž a demontáž. Výpustní ventil je možné napojit na zahradní hadici a vodu vypustit dále od bazénu či domu.

Laminovaná folie je trojvrstvá, vyztužená polyesterovou tkaninou. Síla podlahy je 0,59 mm a stěny 0,72 mm. Kvalitní zpracování zajistí dlouhodobé bezproblémové užívání bazénu.

K bazénu je dodávána kartušová filtrace Intex o výkonu 5,7 m3/hod.. K filtraci jsou dodávány hadice, filtrační kartuše a instalační materiál.

Pro připojení univerzálního závěsného skimmeru či závěsného skimmeru:

netřeba dokupovat adaptér, stačí vyměnit průchod stěnou bazénu, který je v balení bazénu za průchodku, která je v balení skimmeru

Rozměr bazénu: průměr 488 cm, výška 122 cm

Zpevněné boční stěny 122 cm s trojnásobnou tloušťkou – 3 vrstvy materiálu pro extra pevnost a trvanlivost

Výpustní ventil je možno napojit na zahradní hadici a vodu vypustit dále od bazénu či domu

Objem (90% výšky stěny bazénu): 19.156 litrů

Obsah balení:

bazén Florida Premium Clearview

průchodky stěnou bazénu

návod

kartušová filtrace, hadice a filtrační vložka

krycí plachta (modrá)

podložka

bezpečnostní schůdky (nosnost 136 kg)

Bazén Florida není určen k celoročnímu provozu a proto by měl být na konci koupací sezóny zazimován. Bazén je potřeba vypustit, umýt od nečistot, osušit a uložit na suché místo, kde nemrzne. Je vhodné ho v průběhu zimy občas přeskládat, aby ve folii nevznikaly přehyby. Prodloužíte tak jeho životnost.

Další produkty z kategorie Bazény

Další produkty od výrobce Marimex


Top