Marimex Slim Flexi ohřev solární (výhodný set 4ks)

Oblíbený a akční kus Marimex Slim Flexi ohřev solární (výhodný set 4ks) od známé společnosti Marimex snadno můžete sehnat u nás ve výprodejové akci. Akční cena již od 2948 Kč
Cena: 2948 Kč

Set produktů za zvýhodněnou cenu. Slim solární ohřev pro povrchové bazény vhodný jak k pískové, tak ke kartušové filtraci. Solární panel můžete umístit na vodorovnou zem čí mírně nakloněnou, se sklonem na jih, aby se co nejlépe využilo sluneční záření. Marimex Slim Flexi ohřev solární

Slim solární ohřev pro povrchové bazény vhodný jak k pískové, tak ke kartušové filtraci. Solární panel můžete umístit na vodorovnou zem čí mírně nakloněnou, se sklonem na jih, aby se co nejlépe využilo sluneční záření.

Solární ohřev Slim flexi můžete připojit jak ke kartušové, tak k pískové filtraci o maximálním průtoku 7,5 m3/hod. Má konektory na napojení 32 i 38 mm hadic.

Rozměry ohřevu jsou 1,2×1,2 m.

Pro správnou funkci filtrování se solární ohřev připojuje pomocí redukčního obtokového ventilu (je součástí balení). Solární ohřev snižuje při filtrování průtok vody a filtrování tak nemusí být účinné.

Solární panel není určen k montáži na střechy, pergoly apod. Solární ohřev musí být vedle bazénu umístěn tak, aby byl na stejné úrovni hladiny vody, nebo pod její úrovní.

Další produkty z kategorie Ohřev vody k bazénům

Další produkty od výrobce Marimex


Top