Max1 brýle Ryder Photochromatic matné černé

Tento výjimečný kus Max1 brýle Ryder Photochromatic matné černé od top výrobce Max1 najdete tady nyní opravdu výhodně! Akční ceny již od 1341 Kč
Cena: 1341 Kč

Sportovní brýle MAX1 Ryder Photochromatic zaujmou na první pohled jednoduchým funkčním designem, který doplní kterýkoliv cyklistický outfit. Samozatmavovací photochromatická funkce zajistí skvělou viditelnost jak na přímém slunci, v temném lese, nebo při jízdě v noci.

Photochromatické sklo reaguje okamžitě na sluneční záření, ochraňuje oči před nadměrným oslněním a vytváří optimální stínění. Při jízdě za špatných světelných podmínek, nebo v noci je pak dokonale čiré a nijak neovlivňuje výhled. Odolné polykarbonátové sklo se speciální čirou úpravou „Anti Scratch“ navíc vytváří hladký povrch, který lépe odolává mechanickému poškrábání a zároveň nijak neovlivňuje vidění.

Standartem u všech skel brýlí MAX1 je ochraná vrstva UV 400, která chrání oči před pronikáním škodlivého UVA i UVB záření, které může způsobovat vážné zdravotní obtíže.

Rámeček brýlí je vyroben z velmi lehkého, pružného a odolného materiálu Grilamid TR 90, který svými vlastnostmi předčí klasický polykarbonát a zásadním způsobem ovlivňuje komfort, bezpečnost a odolnost celých brýlí.

Ergonomický tvar společně s pogumovanými konci nožiček a nastavitelným pogumovaným nosníkem napomáhá jistému usazení brýlí na kterémkoliv typu obličeje a zabraňuje sklouzávání brýlí. Tvar rámečku také zajišťuje optimální proudění vzduchu, což společně s funkcí skla „Fog Free“ napomáhá předcházet mlžení skla a má tak významní přínos v celkově příjemném pocitu z brýlí na obličeji.

• Sklo s photochromatickou funkcí a ochranou UV 400
• Polykarbonátové sklo s úpravou „Anti Fog“ a „Anti Scratch“
• Velmi lehký a odolný rámeček z materiálu Grilamid TR 90
• Nastavitelný pogumovaný nosník
• Pogumované konce nožiček
• Jemné broušení na spodní časti skla
• Ochranné pěnové pouzdro a textilní sáček

Kompletní sortiment produktů na .

Další produkty od výrobce Max1


Top