McDavid 4314 Stealth 3+

Žádaný kus McDavid 4314 Stealth 3+ od známé společnosti Mc David můžete získat zde teď ve výprodejové akci. Nyní lze objednat jen za 1169 Kč
Cena: 1169 Kč

Osvoboďte svoje kotníky od objemných šněrovacích ortéz a zažijte sebevědomý výkon jako nikdy předtím. Nové ortézy McDavid PHANTOM jsou naprosto revoluční s efektivním designem EASY ON EASY OFF pro snadné navlékání a sundavání. Bandáž je o 33 % lehčí než tradiční šněrovací ortézy. Novinka STEALTH je nízkoprofilová ortéza navržená speciálně tak, aby dobře seděla i s výztuhami. Tenká a lehká ortéza s pokročilými anatomicky tvarovanými flexibilními výztuhami Bio-LogixTM, kterou pohodlně obujete i do užší a tenčí sportovní obuvi jako jsou kopačky.

Snadno ji nasadíte díky nazouvání přes zadní část, kde se také jednoduše utáhne.

• tenká lehká ortéza s maximální oporou LEVEL 3+
• flexibilní výztuhy Bio-LogixTM
• jednoduché nazouvání přes zadní část
• o .33 % lehčí než ostatní šněrovací ortézy
• Vhodné pro: Středně těžká zranění kotníku až po velkou nestabilitu vazů

Osvoboďte svoje kotníky od objemných šněrovacích ortéz a zažijte sebevědomý výkon jako nikdy předtím. Nové ortézy McDavid PHANTOM jsou naprosto revoluční s efektivním designem EASY ON EASY OFF pro snadné navlékání a sundavání. Bandáž je o 33 % lehčí než tradiční šněrovací ortézy. Novinka STEALTH je nízkoprofilová tenká ortéza navržená speciálně tak, aby dobře seděla i s výztuhami a pohodlně se vešla i do úzké sportovní obuvi jako jsou kopačky.

Další produkty z kategorie Nezařazené

Další produkty od výrobce Mc David


Top