McDavid 5146 Elite Engineered Elastic™ ortéza na kotník

Unikátní a žádaný výrobek McDavid 5146 Elite Engineered Elastic™ ortéza na kotník od značky Mc David můžete sehnat na našich stránkách nyní levně. Ceny od 1349 Kč
Cena: 1349 Kč

Elastická struktura nejvyšší kvality, 6krát utažený kotník pomocí pásku. Tuto ortézu tvoří elastická struktura nejvyšší kvality a je 6krát stažená kolem kotníku pomocí pásku. Po straně jsou flexibilní podpěry, které jsou chráněny gelovými výstelkami pro maximální pohodlí. Ty zajišťují kloubu větší podporu a stabilitu. Kompresní vlákna vám přinášejí terapeutickou cirkulaci krve a zlepšují hojení. Materiál je prodyšný a odvádí vlhkost, proto se v ortéze budete cítit komfortně i po delším nošení. Anatomický design a skvělé přizpůsobení se klubu bez vytváření záhybů a shrnování. Jednoduše se nasazuje i sundavá. Pasuje na pravou i levou nohu.

Vhodné pro: Vetší až velké nestability kotníku nebo pooperační návrat po zranění.

Barva černá.
Materiál: 74% nylon, 16% polyester, 7% guma, 8% spandex (elastan).

Elite Engineered Elastic

McDavid povyšuje přístup k elastickém materiálu na vyšší stupeň vzdělání. Obyčejná elastická vlákna nejsou schopna se dostatečně přizpůsobit sportovcovu pohybu, zatímco McDavid Engineered ElasticTM v tom přímo vyniká. Drží svůj tvar i napětí, takže má cílenou a účelnou plochu pro zvýšenou podporu.

Další produkty z kategorie Zdravotní bandáže a ortézy

Další produkty od výrobce Mc David


Top