Muc-off mycí set 8in1 Bicycle Cleaning Kit

Tento akční výrobek Muc-off mycí set 8in1 Bicycle Cleaning Kit od známé značky Muc-off můžete získat na našich stránkách teď právě za výprodejovou cenu. V akci od 1590 Kč
Cena: 1590 Kč

Muc-Off MTB 8 in 1 Cleaning Kit, praktická sada pro mytí a konzervaci. Sada obsahuje:
– Nanotech Bike Cleaner 1L
– Bike Spray 500ml
– Soft Washing Brush
– Detailing Brush
– Two Prong Brush
– Claw Brush
– mikrobuněčnou houbu
– kbelík na vodu/skladování

Muc-Off Nano Tech Bike Cleaner – jeho jedinečné Muc Off NanoTech čistící složení výrazně ulehčuje práci bez ohledu na počasí nebo roční období. Ačkoliv má „Nanotech složení“ neuvěřitelný čistící efekt, dokáže současně chránit i velice citlivé a náchylné povrchy, jako je carbon, elox nebo chrom. Neobsahuje škodlivé kyseliny, CFC nebo rozpouštědla, je netoxický a zcela biologicky odbouratelný.
Přípravek proniká rychle nečistotami, olejem a špínou a zanechává bezpečně celý motocykl zářivě čistý.

Muc-Off Bike Spray poskytuje ochranu díky svému neuvěřitelnému disperznímu účinku. Má vysoký obsah olejové báze a jeho užití je dokonalé po mytí, neboť vytěsňuje zbytky vody a vlhkosti a dlouhodobě působí jako prevence proti povrchové koroze.
Po vyschnutí olejové báze zanechává lesklou, celistvou a nelepivou vrstvu tvořenou molekulami P.T.F.E. poskytující dlouhodobou ochranu a omezující ulpívání nečistot a jejich hlubší adhezi přímo do struktury nosného povrchového materiálu. Možné použít na rámy, hnací řetězy, všechny kovové části, ale i plasty nebo lakované povrchy.

Další produkty z kategorie Doplňky na kolo

Další produkty od výrobce Muc-off


Top