Muscletech Nitrotech 1800g

Ve slevě tento produkt Muscletech Nitrotech 1800g od odblíbeného výrobce MuscleTech snadno můžete najít na našich stránkách teď ve výprodejové akci. Nabídky od 1310 Kč
Cena: 1310 Kč

Nejnovější proteinový přípravek z dílny MuscleTech, obsahuje vysoký obsah syrovátkové bílkoviny, jako zdroj bílkovin byly použity ty nejlepší zdroje – syrovátkový proteinový izolát a koncentrát. Nejnovější proteinový přípravek z dílny MuscleTech, obsahuje vysoký obsah syrovátkové bílkoviny, jako zdroj bílkovin byly použity ty nejlepší zdroje – syrovátkový proteinový izolát a koncentrát.

Nitro-Tech je vědecky ověřený syrovátkový izolát určený pro všechny sportovce, kteří chtějí podpořit nárůst svalů, získat více síly a zlepšit výkon. Nito-Tech je navíc obohacen o nejúčinnější formu kreatinu pro podporu nárůstu svalstva. Obsahuje také tři volné aminokyseliny (alanin, glycin, taurin) a poskytuje esenciální aminokyseliny, které se rychle stráví a vstřebají se do krevního oběhu, aby se účastnily opravy svalových buněk a přispívaly k růstu svalstva. Nitro-Tech je ideálním suplementem pro dodání aminokyselin po tréninku.

Alanin je druhou nejrozšířenější aminokyselinou při syntéze bílkovin. Odborníci se domnívají, že konzumace alaninu může pomoci proti narušení svalových vláken po tréninku a podpořit proteosyntézu.

Glycin je neesenciální aminokyselina, která podporuje zvýšení energetického výdeje při svalové činnosti. Tím snižuje a oddaluje nástup vyčerpání a urychluje regeneraci organismu po jakékoli fyzické zátěži. Je velice důležitý pro přenos vzruchů, pro mozkovou činnost (tzv. neurotransmiter) a tím i pro produkci růstového hormonu. Jedná se o nejjednodušší z 21 základních (proteinogenních, kódovaných) aminokyselin. Většina proteinů obsahuje pouze malé množství glycinu.

Taurin je neesenciální aminokyselina, kterou si tělo dokáže vyrobit samo z aminokyselin methioninu a cysteinu za asistence vitamínu B6. Je základním stavebním kamenem mnoha druhů bílkovin. Je nezbytný při trávení tuků a vstřebávání vzniklých mastných kyselin a vitamínů rozpustných v tucích. Z hlediska sportu je taurin velice zajímavý díky své funkci „inzulín mimickeru“ (napodobuje funkci silně anabolického hormonu inzulínu, pod jehož vlivem se do svalových buněk dostává energie a aminokyseliny cirkulující v krvi), takže dochází ke zlepšenému zotavení organismu po těžkém tréninku a nárůstu svalové hmoty a síly. Taurin navíc patří mezi tzv. stimulační látky, takže podporuje činnost nervové soustavy a zlepšuje tak psychickou a fyzickou výkonnost.

Doporučené dávkování:

  • rozmixujte 1 dávku (1 odměrku = 44 g) Nitro-Techu se 100 – 150 ml vody nebo nízkotučného mléka
  • užívejte mezi hlavními jídly a po tréninku pro maximální účinky užívejte až 4 odměrky denně po dobu minimálně 6 týdnů
  • dávkování závisí na vašem příjmu bílkovin z běžné stravy, na intenzitě tréninku a vaší tělesné hmotnosti

Upozornění: potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce.

Nutriční hodnoty MuscleTech Nitrotech 1800g – Cookies cream:

v porci 46g RHP
Energetická hodnota 627,6 kJ
150 kcal
Tuky 2,5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1,5 g
Sacharidy 3 g
Z toho cukry 2 g
Bílkoviny 30 g
Obsah účinných látek
Cholesterol 80 mg
Vápník 270 mg 27 %
Železo 0,49 mg 3 %
Sodík 150 mg 6 %
Kreatin monohydrát 3 g
Nitro-Amino Matrix
L-leucin 3,3 g
L-valin 1,8 g
L-isoleucin 1,7 g

RHP – referenční hodnota příjmu

Složení:

izolátová směs bílkovin a peptidů (syrovátkové peptidy, izolát syrovátkové bílkoviny, izolát syrovátkové bílkoviny 97%), koncentrát syrovátkové bílkoviny, maltodextrin, uhličitan vápenatý, přírodní a umělé příchutě, sójový nebo slunečnicový lecitin, směs žvýkaček (celulózová guma, xanthanová guma, karagenan) , enzyplex (papain, amyláza), sůl, sukralóza, acesulfam-draslík.

Alergeny:

Obsahuje mléko a sóju. Vyrobeno v zařízení, které zpracovává pšenici, vejce, ořechy, arašídy, ryby a měkkýše.

Další produkty z kategorie Nezařazené

Další produkty od výrobce MuscleTech


Top