Nitro scooters Classic 1000 Plus SL elektrický chopper

Kvalitní a žádaný kus Nitro scooters Classic 1000 Plus SL elektrický chopper od top výrobce Nitro Scooters jednoduše seženete u nás skutečně výhodně. Ceny od 41993 Kč
Cena: 41993 Kč

Zvolte to nejlepší na trhu v oblasti Chopper / Harley elektro kolobežek! Představujeme nový model Classic 1000 Plus SL s větší Li-Ion baterií o kapacitě 60V 25Ah (1500Wh). Jedná se o originální koncepci Chopper elektrokoloběžky chráněnou patentem. U nás nenajdete kopie vyráběné v neautorizovaných továrnách bez licence, bez kontroly kvality výroby a použitých komponentů. Nabízíme to nejlepší pro náročné zákazníky.

Tento model jede max. rychlostí 25 km/h a výkon koloběžky činí 1000W. Tato koloběžka je v souladu s vyhláškou MDČR, lze jí používat v provozu stejně jako jízdní kolo. Současně je vystaveno potvrzení ve formě legalizační kartičky s výrobním číslem.

Hlavní přednosti elektrokoloběžky Classic 1000 Plus SL:

> nová baterie s velkou kapacitou 60V 25Ah (1500Ah)
> zcela nový neokoukaný design s důrazem na kvalitu provedení
> přední i zadní funkční odpružení (zadní vzduchové)
> tichý bezkartáčový motor
> rychlo nabíječka 5A – baterii dobijete za 3-5 hodin
> Přední a zadní LED osvětlení, LED blinkry
> kvalitní hydraulické brzdy – nová generace
> možnost vyjmutí baterie a skladování / dobíjení mimo koloběžku
> zabudovaný alrm, který kromě sirény zablokuje motor

Dlouhý dojezd díky 25Ah Li-Ion baterii

Všechny nové modely Classic používají kvalitní Lithiové (Li-Ion) akumulátory 60V 25 Ah, což znamená celkovou kapacitu neskutečných 1500Wh. Doplněno o novou kvalitní rychlonabíječku, která umí vybitou baterií dobít do maximálně 5 hodin!

Baterii lze vyjmout a nabíjet mimo koloběžku. Baterie je zajištěna zámečkem proti krádeži.

Rekuperace

Pojem rekuperace se nejčastěji skloňuje ve spojitosti se závody Formule 1 pod názvem KERS – Kinetic Energy Recovery System.

Rekuperace se aktivuje po sepnutí brzdové páčky. Motor začne přibrzďovat a tím se vytváří energie, kterou motor navrací přes řidicí jednotku do baterie. Účinnost je u tohoto nového modelu cca. 8-12%. Rekuperací lze navýšit dojezd o přibližně 5-8 km.

Výhodou rekuperace je nejen úspora energie, ale také prodloužení životnosti baterie a brzdového systému.

Výhody rekuperace:

– progresivní nárůst brzdné síly v závislosti na rychlosti vozidla
– odlehčení brzdovému systému – snížené opotřebení brzd
– snížení rizika pod-vybití akumulátorů

Upozorňujeme, že se na trhu objevují subjekty, které uvádí nesmyslné účinosti rekuperace (až 60%). Takto vysoká rekuperace není v žádném případě možná u elektrokoloběžek ani u elektroskutrů..

Pneumatiky

Tento model nabízíme na překrásných silničních pneumatikách o vnějším průměru cca. 49 cm – jedná se o model s úplně největšími pneumatikami naší nabídky. Ráfky jsou velikosti 13″, tedy stejná velikost jako je třeba u malých městských automobilů.

Široké pneumatiky přispívají k příjemné a bezpečné jízdě a v kombinaci se stříbrnými ráfky vypadají opravdu luxusně!

Nový multifunkční tachometr

Modely Classic jsou známkou luxusu. Proto nesmí chybět přehledný moderní tachometr. Je umístěn uprostřed řídítek, aby na něj bylo dobře vidět.

Kromě aktuální rychlosti zde vidíte stav kapacity baterie a stav tachometru.

Nové LED osvětlení a LED blinkry

Nové modely se pyšní velkým předním LED světlem s EU homologací. Světla mají možnost přepnutí na dálková světla stejně jako u motocyklů. Díky přechodu na LED osvětlení je jejich spotřeba zcela zanedbatelná.

Vzadu svítí červené LED světlo a při brzdění se rozsvítí brzdové světlo. Koloběžka disponuje nově předními a zadními LED blinkry.

Brzdy & řídítka

Široká řídítka jsou základním předpokladem pro snadné ovládání koloběžky ve vyšších rychlostech. Řídítka lze v případě potřeby nastavit do úhlu, který Vám nejvíce vyhovuje.

Pravou rukou ovládáme akceleraci a zároveň i páčku přední brzdy (stejně jako je to u motocyklů). Levou rukou ovládáme páčku zadní brzdy. Pro modely Classic jsme zvolili nejdražší možné hydraulické brzdy – jejich účinek je opravdu skvělý.

Pro eliminaci krádeže je na řídítkách zabudovaný zámek, který stejně jako u motocyklů nedovolí po uzamčení řídítkami otáčet.

Přední i zadní odpružení

Model Classic 1000 Plus SL je vybaven předním i zadním odpružením. Doprovázeno vysokým pohodlným sedákem. Jak přední tak zadní odpružení je plně funkční, nejedná se pouze o dekorační prvky!

Zadní odpružení je vzduchové. Můžete si případně volit jeho tvrdost pomocí nastavení tlaku.

abezpečení pomocí moderního alarmu

Model Classic 1000 Plus SL je vybaven již z výroby moderním alarmem s dálkovým ovládáním (obdržíte 2 ovladače). Pokud se při aktivovaném alarmu někdo pokusí s koloběžkou pohnout, rozezní se upozorňující siréna. Pokud pohyb koloběžky bude pokračovat, eozezní se hlasitá siréna a zároveň se zablokuje zadní kolo (motor) a koloběžku nelze tlačit.

Náš názor na tento model:

Vhodné pro uživatele, kteří chtějí (potřebují) jezdit zcela legálně v souladu s vyhláškou MDČR 341/2014Sb. Koloběžka jede max. 25 km/h a její výkon je 1000W – jak říká vyhláška.

Ovládání je velmi jednoduché – otočíte akcelerátorem směrem k sobě a koloběžka se rozjede. Díky vysokému výkonu mohou koloběžku používat i osoby nad 100 kg (uveze až 150 kg)!

Originální příslušenství Nitro scooters

K Vaší koloběžce si můžete doobjednat širokou škálu příslušenství. Mezi nejžádanější patří zpětná zrcátka, velký sedák, držák telefonu, brašna či třeba opěrka zad.

Provoz na komunikacích – co říká vyhláška MDČR

Model Classic1000 Plus SL vyhovuje níže uvedené vyhlášce!

Koloběžka s pomocným motorem může být použita na komunikacích pokud vyhovuje vyhl. MDČR č. 341/2014 Sb, příloha 12 – zařazení jako jízdní kola. Výkon koloběžky nesmí převýšit 1000W a max.rychlost nesmí převýšit 25 km/h. Pokud jsou technické parametry vyšší, pak nelze takovou koloběžku provozovat legálně na komunikacích.

U modelů Classic 2500/3500 lze objednat i dodatečně odbornou přestavbu „Street Legal“ přičemž dojde ke snížení výkonu na 1000W a max. rychlosti na 25 km/h.

Další možností legálního využití na komunikacích je zakoupení modelů s označením SPZ. Při koupi od nás obdržíte CoC list (tzv. rodný list vozidla). Následně si sjednáte povinné ručení (pojistka je velmi levná) a dojdete na úřad vyřídit registraci a obdržíte značku. První technická kontrola po 6 letech od koupě a pak vždy po 4 letech. Vše jako u motocyklů (mopedů).

• Max.nosnost 150 kg
• Doporučené max.zatížení do 125 kg
• Max.rychlost 25 km/h
• Max.výkon 1000W
• Dojezd do 85 km *
• Max.otáčky motoru 5600 RPM
• Baterie Li-Ion 60V 25Ah 1500Wh
• Indikace stavu baterií ano – na tachometru
• Doba dobíjení 3 – 5 hodin
• Rychlo nabíječka 5A ano – součástí koloběžky
• Přední/zadní LED světlo ano
• Zadní brzdové světlo ano
• Aktivace/vypínání klíčkem ano
• Přední odpružení ano – nový typ
• Zadní odpružení ano – nový typ
• Brzdy hydraulické – nový typ
• Pneumatiky silniční vzorek
• Řídítka široká, sklopná
• Skládací systém ne
• Sedlo ano, měkké
• Barva konstrukce černá
• Hmotnost koloběžky vč.baterií cca. 82 kg
• Hmotnost sady baterií cca. 6,4 kg
• Rozměry (D x Š x V) 173 x 84 x 122 cm
• Rozměry krabice (D x Š x V) 175 x 38 x 85 cm
• Záruka – spotřebitel 24 měsíců, 3-letá záruka na motor
• Záruka – firma, podnikatel 12 měsíců
* Poznámka dojezd ovlivňuje: váha jezdce, profil trasy

Další produkty z kategorie Nezařazené

Další produkty od výrobce Nitro Scooters


Top