Nutristar Kolostrum 500 kapslí

Designový kus Nutristar Kolostrum 500 kapslí od společnosti Nutristar snadno naleznete tady za výhodnou cenu! Nyní pořídíte jen za 1799 Kč
Cena: 1799 Kč

kterému se také říká první mléko je jednou z nejstarších a nejvýjímečnějších potravin, kterou nalezneme v přírodě. Je staré jako samotné mateřství, protože kolostrum je mléko jakéhokoliv savce v prvních 24 hodinách po narození. Tato účinná substance, která je přítomna v prvním mléce se nenachází nikde jinde v přírodě v tak vysoké, perfektně vyvážené koncentraci.

SLOŽENÍ:

Kolostrum odtučněné vysokoproteinové, želatinová tobolka.

DÁVKOVÁNÍ:

Doporučená denní dávka 1 až 5 tobolek, nejvyšší denní dávka 30 tobolek se nesmí překročit. Rozděluje se na menší dávky během dne. Nepřetržitý příjem je nutno nejpozději po 3 měsících na dobu nejméně 1 měsíce přerušit. Zvýšené dávky mohou působit nadýmavě nebo projímavě. Tobolky přijímat nejlépe nalačno asi půl hodiny před jídlem, dostatečně zapít. Obsah tobolky lze rozmíchat do mléka nebo nápoje. Uložit v suchu, teplotě do 25oC, mimo dosah slunečních paprsků a dětí (riziko vdechnutí). Není určeno pro děti do 3 let a při nesnášenlivosti mléčných výrobků. Nenahrazuje pestrou stravu.

Průměrné nutriční informace

ve 100 g
Energetická hodnota 1604,4 kJ (19%*)
Energetická hodnota 378 kCal (19%*)
Bílkoviny – proteiny 78 g (156%*)
Sacharidy – uhlohydráty 13 g (5%*)
Tuky 1,3 g (2%*)

Top