NutriWorks Night Protein Worx 1000g

Unikátní a oblíbený kus NutriWorks Night Protein Worx 1000g od společnosti NutriWorks můžete najít na našich stránkách teď téměř zdarma. Právě teď jen za 1099 Kč
Cena: 1099 Kč

Night Protein Worx od NutriWorks obsahuje postupně se uvolňující syrovátkový proteinový izolát a ZMA – hořčík, zinek a také přidaný vitamín B6. NIGHT PROTEIN WORX

Proteinová směs se sladidlem.

 • Syrovátkový proteinový izolát + ZMA
 • Hořčík ve formě citrátu hořečnatého
 • Zinek ve formě glukonanu zinečnatého
 • Vitamín B6 ve formě pyridoxin-hydrochloridu
 • Podpora tréninkových výsledků i během noci

Night Protein Worx je nejnovější speciální protein značky Nutriworks. Je zaměřený na podporu tréninkových výsledků a regeneraci zejména během noci. Obsahuje postupně se uvolňující syrovátkový proteinový izolát a ZMA – hořčík, zinek a také přidaný vitamín B6. Ty mají vlastnosti související s hladinou testosteronu a proteosyntézou. Obsažený hořčík je v organické formě citrátu hořečnatého, taktéž zinek – glukonan zinečnatý. Night Protein Worx je slazený pouze steviol-glykosidy.

Hlavní benefity produktu:

 • Severská kvalita = Made in Suomi + Swerige
 • Čistá, instantní forma
 • Neobsahuje umělá sladidla

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:

 • Regeneraci
 • Posílení tréninkových výsledků
 • Noční podporu budování svalové hmoty

Značka Nutriworks

Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat Nutriworks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě, a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality.

Nutriworks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách – bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel.

Doporučené dávkování:

 • Rozmíchejte 33 g (jedna odměrka) s 3-5 dl vody v šejkru (množství vody zvolte dle požadované intenzity chuti). Balení obsahuje 30 dávek.

Upozornění: Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Může obsahovat stopy mléka, sóji, vajec a suchých skořápkových plodů.

Nutriční hodnoty NutriWorks Night Protein Worx 1000g – Čokoláda:

ve 100g RHP
Energetická hodnota 1443 kJ
345 kcal
Tuky 2 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 1,2 g
Sacharidy 3,7 g
Z toho cukry 3 g
Bílkoviny 77 g
Sůl 0,39 g
Vláknina 2,2 g
Hořčík 758 mg 202 %
Zinek 45 mg 450 %
Vitamin B6 9,1 mg 649 %

RHP – referenční hodnota příjmu

Složení:

Kasein, syrovátkový proteinový izolát, nízkotučný kakaový prášek 6,7 %, hořečnaté soli kyseliny citrónové (citrát hořečnatý), glukonan zinečnatý, sladidlo steviol-glykosidy, čokoládové a smetanové aroma, pyridoxin-hydrochlorid (vitamín B6).

Alergeny:

Vyznačeny tučně ve složení.

Další produkty z kategorie Proteiny

Další produkty od výrobce NutriWorks


Top