Ortlieb Handlebar-Pack LTD

Unikátní kus Ortlieb Handlebar-Pack LTD od top značky Ortlieb jednoduše najdete na našich stránkách opravdu výhodně. Nabídka od 3031 Kč
Cena: 3031 Kč

Brašna na řídítka hraje v bikepackingu důležitou roli. Nabizí vodotěsné prostředí pro spacák, karimatku, oblečení atd. Také zajišťuje správné rozložení hmotnosti na celém kole. Handlebar-Pack lze upevnit na různé typy říditek a navíc jej doplnit o Accessory-Pack. K tomu všemu lze navíc prostřednictvím vnějších stahovacích popruhů připevnit ještě další vybavení. Díky rolovacímu systému zavírání na obou stranách se ke svým věcem dostanete vždy snadno a rychle. Upevnění na kolo je zajištěno masivními a odolnými suchými zipy a také vložkami tak, aby nedocházelo k nadměrnému ohýbání lanek a hadiček. Dodatečně je možno celou brašnu přitáhnout i k hlavové trubce, což zajistí tolik potřebnou stabilitu v terénu. To vše platí i pro karbonová řídítka a rámy.

Devíti litrová řídítkovka patří ke kompaktní kategorii bikepackingových brašen. Její šířka je pouze 40 cm, což z ní činí perfektní brašnu pro kola s ergonomickými řídítky typu Salsa Woodchipper, nebo s klasickými berany. Oproti své 15 litrové sestře je tato řídítková brašna také výrazně lehčí.

Nově byl na brašnu přidán ze zadní strany výpustný ventil pro vypuštění přebytečného vzduchu a přezky byli doplněny o „zámek“ který zafixuje Accesory pack proti pohybu.

Objem 9
Barva žlutá
Hloubka 16 cm
Hmotnost 375 g
Materiál PS33
Systém zavírání rolovací
Šířka 40 cm
Výrobce ORTLIEB
Výška 16 cm
Záruka 5 let

Další produkty z kategorie Cyklistické brašny

Další produkty od výrobce Ortlieb


Top